İlişki Durumu Karışık Ekranlara Geri Dönüyor

admin

Haberler

12 Mayıs 2016

İlişki Durumu Karışık Ekranlara Geri Dönüyor

Geçtiğimiz sezon bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan İlişki Durumu Karışık dizisi ekranlara veda etme kararı almıştı. Dizinin reyting sonuçlarında gerilemesi ve yayınlandığı son haftalarında Show TV tarafından yayın gününün değiştirilmesi dizinin biteceğinin sinyallerini izleyenlere veriyordu.

20 Nisan tarihinden itibaren Cumartesi akşamından Çarşamba akşamına geçiş yapan dizi bu hamlesi ile de beklenen başarıyı elde edemeyince yayından kaldırılma kararı alınmıştı. Reyting kurbanı olan dizinin final bölümü ise izleyenlerini oldukça üzmüştü.

İlişki Durumu: Evli Dizisi Gelebilir!

MF Yapım ve Faruk Bayhan tarafından yapımcılığı üstlenen İlişki Durumu Karışık dizisinin oyuncu kadrosunda Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece gibi ünlü isimler bulunuyordu.

Show TV’deki yayın hayatına geçtiğimiz günlerde veda eden İlişki Durumu Karışık dizisinin ünlü oyuncuları dizinin yapımcısı Fatih Aksoy’un düzenlediği bir gecede bir araya getirildi. Aksoy, ünlü dizinin İlişki Durumu: Evli adı altında tekrar devam edebileceğini söyledi.

Dizinin hayranları için özel bir de fotoğraf çekerek Instagram profillerinde paylaşan ünlü dizi ekibi, yeni dizi projesinin yakın bir tarih içerisinde ortaya çıkabileceğini söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz