Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölümünde Kösem, Halime’den Kaçabilecek mi?

11 Mayıs 2016
Muhteşem Yüzyıl Kösem 26. Bölümünde Kösem, Halime’den Kaçabilecek mi?

TIMS prodüksiyon tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin başrollerinde Ekin Koç, Beren Saat, Hülya Avşar ve Kadir Doğulu gibi ünlü isimler yer alıyor. Muhteşem Yüzyıl'ın merakla beklenen 26. bölümü ile ilgili ayrıntılar ise nihayet ortaya çıktı.

Kösem dizinin yeni bölümünde Halime'nin tuzağından son anda kurtulacak. Sultan Mustafa ise saraydan kaçma planları yapmak üzere olan Osman için ölüm kararını veriyor. Halime, Kösem ile arasındaki olayları sonlandırabilmek için suçu Osman'ın üzerine atmaya çalışıyor.

Kendisini büyük bir ihanete uğramış gibi hisseden Kösem, kız kulesine doğru sürgün ediliyor. İskender'in hala hayatta olduğunu öğrenen Safiye Sultan ise oğluna kavuşuyor. İskender'i tahta çıkartma planları yapan Safiye Sultan, Mustafa'nın sırlarını açığa çıkartmak için harekete geçiyor.

İlk kez halkın karşısına çıkmaya hazırlanan Mustafa'nın kullandığı ilacın değiştirilmesi ise Mustafa'nın deliliğinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Çocukları için bir şeyler yapmak isteyen ve onların hayatını güven altına almak isteyen Kösem, Halime'yi en zayıf noktasından vurmaya hazırlanıyor. Osman'ı tahta çıkartmak için saraya darbe yapma girişimlerine hazırlanan Kösem, şehzadelerin ölüm emrini veriyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz