İlk Oyunculuk Deneyimi Çok Şaşırttı! Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’un Başarısı Çocukluktan Belliymiş

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

İlk Oyunculuk Deneyimi Çok Şaşırttı! Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’un Başarısı Çocukluktan Belliymiş

Sadakatsiz’in sevilen oyuncusu Caner Cindoruk dizi arada olmasına rağmen gündemden düşmüyor. Yakışıklı oyuncunun babasından dikkat çeken bir paylaşım geldi. O paylaşım ise sosyal medyada olay oldu.

caner cindoruk-sadakatsiz

Bu sezon birbirinden orijinal ve ilgi çeken yapımlar ekranları doldurdu. Bu yapımların en iddialılarından biri de şüphesiz Sadakatsiz’di. Mutlu ve huzurlu bir evliliği var sanırken aldatıldığını öğrenen doktor Asya’nın hikayesini izlediğimiz sevilen dizi, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile sezon boyunca reytingleri adeta altüst etti. Kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran Sadakatsiz, yeni sezonuyla da hepimizi ekranlara kilitleyecek gibi duruyor.

caner cindoruk-sadakatsiz

Sadakatsiz’de Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk şüphesiz son dönemlerin en çok konuşulan erkek oyuncularından biri. Yakışıklılığı, karizması ve başarılı oyunculuğu ile kısa sürede hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu, bu sezonun en fenomen dizilerinden olan Sadakatsiz ile adeta fırtınalar estirdi. Ekranlar kadar sosyal medyada da oldukça aktif olan Cindoruk’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Yeteneği Çok Küçükken Keşfedilmiş

Yaprak Dökümü, İstanbul Sokakları, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Kadın, Zemheri gibi projelerde yer alan ünlü ismi hatırlarsanız ilk kez Hanımın Çiftliği’nde izlemiştik. Şimdilerde Sadakatsiz’deki performansı ile hepimizi büyüleyen Caner Cindoruk kariyerine meğerse çok daha önceden başlamış.

Başarılı oyuncunun babası Zafer Doruk’tan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncunun yazar babası, Caner Cindoruk’un çocukken çekildiği bir fotoğrafını paylaştı. Caner Cindoruk’un ilk oyununda sergilediği performanstan dolayı aldığı ilk ödülün fotoğrafı olan bu paylaşımı ünlü oyuncu kendi hesabında da paylaştı. Bu paylaşım ise sosyal medyada olay oldu.

Babası Terlik Satmış

caner cindoruk-sadakatsiz

Orhan Kemal Öykü Yarışması’nın kazananı olan Zafer Doruk’un önceleri terlik satarak geçimini sürdürdüğü ortaya çıkmıştı. Caner Cinodoruk’un ise babasına destek olmak için çalıştığı anlatılmıştı. 1995’te yapılan bu haber Sadakatsiz ile gündeme yeniden gelmiş ve çok konuşulmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz