Demet Özdemir’den Partneri Şükrü Özyıldız’la ‘Sete Giriyoruz’ Paylaşımı! Aşk Taktikleri Filmi Tam Hız Yolunda

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Demet Özdemir’den Partneri Şükrü Özyıldız’la ‘Sete Giriyoruz’ Paylaşımı! Aşk Taktikleri Filmi Tam Hız Yolunda

Aşk Taktikleri filminin çekimlerine başlayan Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’dan set paylaşımları ve fotoğraflar gelmeye devam ediyor. Demet Özdemir bugün de set yolunda partneri ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Sevilen oyuncular sempatik tavırları ve halleri ile her geçen gün daha fazla beğeni toplamaya devam ediyor. İşte Özdemir’in storysi!

Aşk Taktikleri Sette

Aşk Taktikleri filminin başrol oyuncusu Demet Özdemir, kişisel Instagram hesabından partneri Şükrü Özyıldız ile bir fotoğrafını paylaştı. 03 Medya’nın yapımcılığını yürüttüğü Aşk Taktikleri filminin senaryosu Pelin Karamehmetoğlu’na ait. Yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak’ın oturduğu filmin çekimleri Kapadokya ve Ürgüp bölgesinde başladı.  Film için setlere geri dönen sevilen oyuncular dün de filmin çekileceği Kapadokya’dan bir paylaşım yapmışlardı.

Demet Özdemir’i Nerelerden Tanıyoruz?

demet özdemir

İlk kez 2013 yılında Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı şarkısının klibinde gördüğümüz Demet Özdemir bundan kısa bir süre sonra da FOX TV’de yayınlanmış olan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde oynamıştı. Bunun ardından Kurt Seyit ve Şura ile Tut Sözünü filmlerinde karşımıza çıktı. Bunlardan sonra en çok ismini duyurduğu yapım da başrollerini Can Yaman’la paylaştığı romantik komedi dizisi olan Erkenci Kuş’ta Sanem rolüne hayat verdi. Bu dizideki Sanem rolü ile Lübnan Mured d’Or’da En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Dizi Çifti ödülünü (Can Yaman’la birlikte) aldı. Son olarak da yine başrollerini İbrahim Çelikkol ile paylaşmış olduğu Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ekranlara gelmişti.

Setten Paylaşımlar

Son olarak Netflix dijital platformunda yayınlanacak olan Aşk Taktikleri filmi için Şükrü Özyıldız ile bir araya gelen güzel oyuncu ekibi ile set yoğunluğuna girmiş durumda. Setten harika paylaşımlar yapan Demet Özdemir dün yaptığı Kapadokya paylaşımı 994 bin beğeni topladı. Güzel oyuncuya ve partneri Şükrü Özyıldız’a başarılar diliyoruz.

Demet Özdemir, ‘Aşk Taktikleri’ filminin senaristi Pelin Karamethmetoğlu’nun çektiği bir kareyi de takipçileri ile paylaştı. Film ekibi,  sosyal medyada, setten yaptıkları paylaşımlarda da çekimler esnasında oldukça eğlendiklerini gözler önüne seriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz