Önce Hapis Cezası Şimdi de… Atiye’nin Cansu’su Melisa Şenolsun ve Sevgilisi Umut Evirgen’den Kötü Haber!

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Önce Hapis Cezası Şimdi de… Atiye’nin Cansu’su Melisa Şenolsun ve Sevgilisi Umut Evirgen’den Kötü Haber!

Atiye’nin sevilen yıldızı Melisa Şenolsun ve sevgilisi Umut Evirgen’den kötü haber geldi. Daha önce Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun’un ilişkilerini bitirdikleri öğrenildi.

melisa şenolsun-atiye-umut evirgen

Güzelliği ve oyunculuğu ile başımızı döndüren Melisa Şenolsun, başarılı kariyeri kadar özel hayatı ile de gündemden düşmüyor. Tatlı Küçük Yalancılar ile büyük bir çıkış yaptıktan sonra Kiralık Aşk, Umuda Kelepçe Vurulamaz, Nefes Nefese, Güzelliği Portresi gibi yapımlarda izlediğimiz ünlü oyuncu Atiye’de hayat verdiği Cansu karakteri ile fırtınalar estirmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Kariyerini altın çağını yaşayan güzel isimden üzücü haber geldi.

“Tekrar Bir Araya Gelmemizin İhtimali Yok”

Bildiğiniz gibi ünlü oyuncu, Tuba Büyüküstün’ün eski sevgilisi, yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen ile bir süredir dolu dizgin bir aşk yaşıyordu. Snob Magazin’in haberine göre, Mehmet Ozan Dolunay ile ayrıldıktan iki sene sonra Evirgen ile aşka yelken açan Melisa Şenolsun’un ünlü yönetmen ile sessiz sedasız yollarını ayırdığı iddia edildi.

melisa şenolsun-atiye-umut evirgen

Dikkat çekmemek için birbirlerini sosyal medyadan takip ettiği iddia edilen ünlü çift hakkındaki ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Umut Evirgen’in ise yakın arkadaşlarına “Melisa ile tekrar bir araya gelme ihtimalimiz yok. Kesin olarak bitti.” dediği öğrenildi. Henüz iki isimden de ayrılık iddialarına dair bir açıklama gelmedi. İddialar gerçek mi yoksa sadece önemsiz bir dedikodu mu hep birlikte ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

Hapis Cezasına Çarptırılmıştı

melisa şenolsun-atiye-umut evirgen

Magazinin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Umut Evirgen’in mekanında iş insanı Ali Akın’ı darp ettiğine ilişkin dava hakkında mahkeme kararını geçtiğimiz günlerde vermişti. Ali Akın’ın burnunu kıran Evirgen’e “kemik kırılmasına sebebiyet verecek şekilde kasten yaralama” suçundan 10 aylık hapis cezası verilmişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz