İlker Kaleli’yle Yeni Bir Aşka Yelken Açan Sıla’nın Eski Eşi Hazer Amani Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu! Öyle Şeyler Söyledi Ki…

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

İlker Kaleli’yle Yeni Bir Aşka Yelken Açan Sıla’nın Eski Eşi Hazer Amani Ayrılık Sonrası İlk Kez Konuştu! Öyle Şeyler Söyledi Ki…

Ahmet Kural ile yaşadığı ilişki olaylı bir şekilde biten Sıla Gencoğlu, sonrasında ünlü şef Hazer Amani ile sansasyonel bir ilişki yaşamış, sonunda da evlenmişti. Bu evlilik de 1 yılda bitti ve Hazer Amani biten evliliği ile ilgili ilk defa konuştu. Hazer Amani’nin söyledikleri herkesi şaşırttı.

Ahmet Kural ile Olaylı Ayrılmıştı

Ahmet Kural ile romantizmin doruklarında bir ilişki yaşayan Sıla, sonunda şiddet gördüğünü iddia ederek Ahmet Kural ile yollarını ayırmış, ikili arasında geçen kavga mahkemeye taşınmıştı. Olayın iç yüzünde elbette bir tür kıskançlık yatıyordu. İddialara göre Sıla ve Ahmet Kural’ın ayrı olduğu dönemde Sıla, ünlü iş adamı Okan Can Yantır ile kısa bi ilişki yaşamıştı.

blank

Bu ilişkide aradığını bulamayan Sıla, bir süre ayrı kaldıktan sonra Ahmet Kural’a ulaşarak bir aRaya gelmek istediğini söylemişti. İlişkilerine bir şans daha veren çift, çok alkol aldıkları bir akşamda Sıla’nın Okan Can Yantır ile yaşadığı ilişki üzerine konuşmaya başlamış ve kavga çıkmıştı. Sıla’nın ifadelerine göre Ahmet Kural onu yerlerde sürümüş, tekmeler atmış, tehditler savurmuştu. Ahmet Kural’ın ifadesine göre ise birbirlerini kollarından tutup sarsmışlardı.

Ahmet Gitti Hazer Geldi

blank

Davalarla biten bu ilişkinin ardından Sıla, ünlü şef Hazer Amani ile arabada sarmaş dolaş görüntülenmişti. Magazincilerin yönelttiği sorulara Hazer Amani ‘arkadaşız’ cevabını verirken Sıla gülüp geçmekle yetinmişti. O sıralar Hazer Şef’in Deniz Mumcuoğlu ile evli olması, Sıla’yı yuva yıkan kadın konumuna sokmuştu. Olaydan kısa süre sonra ise Hazer Amani ve Deniz Mumcuoğlu boşanmış, Sıla ve Hazer Şefin aşkı ayyuka çıkmıştı. Görüntülendikten 6 ay sonra birlikteliklerini açıklayan çift, aşklarını evlilikle taçlandırmıştı.

blank

Ancak Hazer Amani ve Sıla’nın evliliği de uzun sürmedi. 1 yılda aşklarını tüketen çift, bu yılın Ocak ayında, Bodrum’da görülen 15 dakikalık bir mahkeme ile yollarını ayırdılar. Sıla boşanmanın ardından “Evliliğimiz bitse de dostluğumuz bakidir” şeklinde açıklama yaparken Hazer Şef “Söylenecek bir şey yok.” demekle yetindi.

Hazer Amani İlk Kez Konuştu

blank

Bu zamana kadar da sessizliğini koruyan ünlü şef Hazer Amani bugün Günaydın muhabirlerinden Bilal Özcan’a ropörtaj verdi. Bir süre bekar kalmak istediğini belirten Amani “Boşanma sonrası yeni hayatınıza adapte olabildiniz mi?” sorusuna ise “Ben değişen koşullara kolay adapte olan biriyim. Boşandıktan sonra yeni evime çıkar çıkmaz yeni hayatıma da adapte oldum.” cevabını verdi.

blank

Ayrılık sonrasında Sıla için de durumlar farklı değildi. Sıla da eski eşi gibi ayrılığın etkilerini çabuk atlattı, hatta İlker Kaleli ile yepyeni bir aşka yelken açtı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz