Ömer’den Harika’ya İbretlik Cevap: İstemesem de Kardeşimsin! Kardeşlerim 17. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

7 Haziran 2021

Ömer’den Harika’ya İbretlik Cevap: İstemesem de Kardeşimsin! Kardeşlerim 17. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, bu hafta 17. Bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Heyecanın ve dramın doruğa tırmandığı dizide kardeşlerin hayatını alt üst edecek yeni gelişmeler yaşanıyor.

Kardeşlerim’in Konusu Nedir?

Anne ve babalarını bir dizi talihsiz olayın ardından kaybeden Asiye, Kadir, Ömer ve Emel isimli dört kardeş dünyada yapayalnız kalıverirler. Amcaları hayatta olmasına rağmen, yengeleri dolayısıyla amcaları ile de mesfeli duran bu dört kardeş için iş başa düşer ve her biri hayatta kalmak için mücadele etmeye başlarlar.

blank

Birbirlerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan Kardeşlerin en büyüğü Kadir bulduğu her işte çalışarak kardeşlerini geçindirirken, Ömer, Emel ve Asiye de Akif Atakul’un kolejinde burslu olarak eğitim görmektedir. Akif Atakul kardeşlerin anne ve babasının ölümünden sorumlu olan kişidir. Ancak bu durumu hiçbir bedel ödemeden atlatmaya çalışmaktadır. Kolejin kapılarını kardeşlere açmak ise onun düşüncesine göre kendini aklamaktır.

16. Bölümde Neler Oldu?

blank

Kadir kardeşinin başına gelenlerin peşini bırakmadı ve Tolga Asiye’nin adını kirletmek için yaptığı sinsi planın bedelini ağır ödedi. Tolga ile iş birliği yapan Harika da yaşananlardan nasibini alarak zor duruma düştü. Akif Suzan’ın planlarına karşı iflas yalanı uydurdu. Akif’in bu yalanı karşısında Suzan beklemediği bir duruma düştü. Akif’in keyfi Suzan’ı alt ettiği için yerindeyken Doruk’a gelen bir mail bütün dengeleri değiştirdi. Oğlu Akif’in her şeyden sorumlu olduğunu öğrendi.

17. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Akif Doruk’a gönderilen görüntülerin kim tarafından yollandığını bulmak için harekete geçiyor. İlk aklına gelen isim ise Şengül oluyor. Şengül’den umduğu cevabı alamayan Akif pes etmiyor. Ömer Harika’yı kenara çekerek konuşuyor. Harika ise bir yandan annesine isyan ederken diğer yandan yine Ömer’i evinden ve annesinden uzaklaştırmak için planlar yapmaya başlıyor.

Benzer Haberler

Yaprak 7 Haziran 2021

Ya bu dizi çok güzel..Bu fragmanda acaba doruk ne yapacak 😊

Külkedisi 8 Haziran 2021

Mükemmel heyecanla bekliyorum

Yorum Yaz