Türkiye Dar Geldi Amerika’da Pişti Oldular! Seda Sayan ve Demet Akalın Kozlarını Miami’de mi Paylaşacak?

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Türkiye Dar Geldi Amerika’da Pişti Oldular! Seda Sayan ve Demet Akalın Kozlarını Miami’de mi Paylaşacak?

Demet Akalın ve Seda Sayan arasındaki gerilim sürüyor. Birçok ünlü ismin de taraf olduğu kavgada suların durulması bir yana, ateş sürekli körükleniyor.

Ne Olduysa Finalde Oldu!

Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı geçtiğimiz haftalarda bomba gibi bir finale imza attı. Kah güldürüp kah ağlatan o bölüm uzun süre hafızalardan çıkmadı. Zaten ne olduysa o final günü oldu!

Seda’nın Anlaşması Demet’i Küstürdü

blank

Demet Akalın ve Alişan ile sözleşmesi biten kanal, yeni sezonda gündüz kuşağı programını sunmak üzere Sabahların Sultanı Seda Sayan ile anlaştı. Dobralığını sergileyerek bu haberi Demet Akalın’a kendisi veren Seda Sayan ise beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Demet Akalın haberi alır almaz Seda Sayan’ı sosyal medya hesabından silerek engelledi.

Bunun üzerine Seda Sayan sosyal medya hesabında bir video paylaşarak “Kanal ile sözleşmeniz bitti, kovulmadınız. Komik olmayın.” cevabını verdi. Ancak Demet Akalın yine de sakinleşemedi ve bu kez Sayan’a rest çektiği bir paylaşım yaptı.

blank

Konuyu bir miktar değiştirerek, Seda Sayan’ın kendilerinin yerine program yapmasına değil, duygusal oldukları bir anda bu haberi vermesine kızdığını belirten Akalın “Cenaze evine davul zurna ile gidilmez” şeklinde çıkıştı. Seda Sayan’a saygı duyduğunu belirten ünlü şarkıcı “Beni bir daha seninle yanak yanağa göremezler!” sözüyle de resti çekti.

Bakalım Miami’de Neler Olacak?

Polemiklere birçok ünlü sanatçı da taraf oldu. Böylece yatışmak şöyle dursun, ateş gittikçe harlandı. Polemiklerden sıkılan Seda Sayan, soluğu Miami’de aldı. Yakın arkadaşı Safiye Soyman ile tatile çıkan ünlü şarkıcı, okyanus ile sınandığı o anları sosyal medya hesabında paylaştı.

blank

Demet Akalın o paylaşımları gördü mü bilinmez. Malum kendisi Kadırgalı’yı instagramdan sildi ve engelledi. Ancak birkaç gündür New York’ta Arto ile birlikte vakit geçiren Akalın da bu gün Miami’ye uçtu. İki ünlü ismin eş zamanlı olarak Miami’ye gidişi akıllarda soru işareti bıraktı. Demet Akalın ve Seda Sayan ya Miami’de pişti olacaklar, ya da Türkiye dar geldiği için kozlarını Miami’de paylaşacaklar! Bu denk gelişin neler getireceğini bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz