Kara Sevda 35. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor

Kara Sevda 35. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor

Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Kara Sevda dizisinin sezon finalinde birbirinden ilginç sürpriz gelişmeler yaşanacak. Tek tek ortaya çıkan sırlar ve yaşananlar beklenmedik bir finalin yaşanmasına sebep olacak. Kara Sevda dizisi önümüzdeki sezon ise heyecan dolu bir şekilde yayınlanmaya devam edecek.

Kaan Urgancıoğlu, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül gibi ünlü isimlerin yer aldığı Kara Sevda dizisinin final bölümü Çarşamba akşamı saat 20:00'da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin sezon finali bölümünde Kemal'in nişan yapılırken bayılması Nihan'ın büyük bir şüphe içerisine düşmesine yol açacak. Nihan'ın aklında soru işaretleri Kemal'in neden bayıldığı ile ilgili şekillenmeye başlar.

Bir diğer soru işareti ise Emir'in Asu için neden hala imkansız olduğudur. İki can düşmanı olan kardeş için artık aynı cephede yer alma vakti gelmek üzeredir.

Kemal ile Asu'nun nişanının yapıldığı gece Ozan ile Zeynep'in polisler aracılığı ile yakalanması ise olayların adliyeye taşınmasına yol açar. Emir'in planları Ozan'ın nöbetçi mahkemeye çıkmasına sebep olur. Kemal artık gözünü kör etmek üzere olan sevgilisini bir kenara alarak Zeynep'in karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz