Kara Sevda’da Nihan Gerçeklerin Peşine Düşüyor

admin

Star TV

26 Ocak 2016

Kara Sevda’da Nihan Gerçeklerin Peşine Düşüyor

Kara Sevda dizisi her hafta yayınlanan yeni bölümleri ile izleyenlere sürpriz dolu anlar yaşatıyor. Star TV ekranlarının en beğenilen dizilerinden olan Kara Sevda’nın bu haftaki bölümünde neler olacağına gelin birlikte göz atalım.

Kemal, Nihan’a yeni umutlar vermeye başlar. Ortada ceset olmadığı için katilin de olmayabileceği akıllara gelir. Nihan, Kemal’in sayesinde uzun yıllar sonra yaşanan o kötü geceyi araştırmak istemeye başlar. İkili, Karen’i bulmak ile işe başlamak isterler. Ancak Karen’i aramak, nereden başlayabileceklerini bilmedikleri sonu belirsiz olayların başlamasına da sebep olur.

Zeynep, bir yandan çektiği aşk acısı yüzünden perişan bir hale gelir. Artık tek istediği Emir’den intikam almaktır. Ne yapacağını bilmeyen Zeynep bir anda Asu’ya sığınmak ister. Zeynep’in başına gelenleri bilmeyen Asu, gördüğü ufak bir ipucu sayesinde Zeynep’i büyük bir felaketten kurtarır.

Emir’in Zeynep ile yaşadığı ufak maceranın büyük etkileri ise merakla beklenmektedir. Galip, Vildan’ın kız kardeşi olduğunu öğrendikten sonra Leyla’nın karşısına çıkmak ister. Galip ile Leyla’nın bu kısa karşılaşması Vildan ile Galip’in ilişkilerinin kötüye gitmesine sebep olacaktır. Zeynep intikam arzularını bastıramaz ve Emir’i ne şekilde yaralayacağını bulur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz