Instagram’ın İklimi Kışa Döndü Ünlülerin Kar Paylaşımları İçimizi Isıttı: Fahriye Evcen, Buse Varol, Esra Erol…

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2022

Instagram’ın İklimi Kışa Döndü Ünlülerin Kar Paylaşımları İçimizi Isıttı: Fahriye Evcen, Buse Varol, Esra Erol…

Ocak ayının sonuna doğru yaklaştığımız bugünlerde İstanbul dahil ülkemizin birçok ilinde yoğun kar yağışı başladı. Özellikle de İstanbul’a kar yağmasıyla birlikte ünlüler camiamızın kar paylaşımları çoktan başladı. Instagram’ın iklimi kışa döndü, nereye baksak kar paylaşımları görür olduk! Bakalım ünlüler camiası bu karlı haftasonunda nerelere gitmiş, nasıl paylaşımlar yapmış? Sizin için derledik!

Fahriye Evcen

Instagram’ın sevilen isimlerinden olan Fahriye Evcen, kar paylaşımlarına bir gün önceden başladı! Güzelliği ve şıklığı ile dikkatlerine üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncunun paylaştığı kar fotoğrafları Instagram’da kısa sürede 600.000’in üzerinde beğeni almayı başardı!

Esra Erol ve Ali Özbir

ATV’nin güzel sunucusu Esra Erol’dan da kar paylaşımı geldi! Oğulları Ömer ve Ali’nin düşük bütçeli kardan adam çalışması Instagram takipçilerinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol ise küçük kızı Eliz’in karla tanıştığı anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Çocuklarının her anını bizlerle paylaşan güzel oyuncunun bu paylaşımı ve Eliz’in tatlılığı da içimizi eritti! Maşallah diyelim Eliztoşa!

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler

blank

Instagram’ın en sevilen InstaMom’larından olan Berfu Yenenler, bugün sabah saatlerinde Koronavirüse yakalandığı açıkladı ancak uzaktan da olsa çocuklarının kar eğlencelini Instagram hesabında paylaşmaktan geri durmadı. Kuzey ve Mete’nin eğlenceki görüntüleri bu soğuk günlerde içimizi ısıttı! Berfu Yenenler’e de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

Demet Akalın

blank

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bu karlı Pazar gününü evinde geçirmeye karar veren ünlüler kervanına katıldı. Ancak Demo, elbette sosyal medya akımlarına katılmadan duramadı ve evinin penceresinden bahçesini çekerek kahve keyfi yaptığı anları bizlerle paylaşmayı ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz