İnsan Hayal Edemiyor! Binnur Kaya, Engin Günaydın, Timuçin Esen, Olgun Şimşek, İlker Aksum… Hepsi Aynı Evde!

Aleyna

Haberler

11 Kasım 2020

İnsan Hayal Edemiyor! Binnur Kaya, Engin Günaydın, Timuçin Esen, Olgun Şimşek, İlker Aksum… Hepsi Aynı Evde!

Binnur Kaya, İstanbul’a ilk geldiği dönemlerde sektörde tutunmaya çalışırken elini tutan pek çok isim vardı. Şimdi, hepsi ülkenin en iyi oyuncularına dönüştü!

Binnur Kaya ve Engin Günaydın

Reyting rekorları kıran Kırmızı Oda’yla televizyona dönen Binnur Kaya’yı uzun zaman sonra bir dram dizisinde izliyoruz. Onu daha önce özellikle Engin Günaydın’la birlikte oynadığı komedi projeleriyle izledik. Meğer Engin Günaydın’la olan ilişkileri sadece iş ile sınırlı değilmiş!

Yıldızlarla Dolu Bir Ev!

Binnur Kaya ve Engin Günaydın

Binnur Kaya, 1990’ların ortasında Ankara’dan İstanbul’a taşındığında animatörlükle ve tiyatro oyunlarındaki küçük rollerle geçinmeye çalışan genç bir oyuncuydu. En büyük destekçisi ise arkadaşları Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’dı. Anadolu yakasında oturan Kaya, iş için sürekli karşı tarafa geçmek zorunda kalınca Engin Günaydın’ın evine taşındı.

Engin Günaydın, o günü “Binnur bir gün geldi, hiç gitmedi” diye anlatıyor. Günaydın’ın gülmekten beynini ağrıtan bu umursamaz ve komik kadınla arkadaşlığı o gün bugündür devam ediyor. Ama gelen gideni bol olan o evin tek üyeleri Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar değildi!

Bu gönderiyi Instagram’da gör

tbt mi didiniz.1 Ocak 2016

devinozgurcinar (@devinozgurcinar)’in paylaştığı bir gönderi ()

“İstanbul’un bana hediyeleri”

Tolga Çevik ve Binnur Kaya

Binnur Kaya’nın aynı evde, apartmanda ve mahallede yıllarca yaşadığı arkadaşlarına inanamayacaksınız! Kaya, arkadaşlarını “İstanbul’un bana hediyeleri” diye tanımlıyor.

Olgun Şimşek

O isimler ise Emre Kınay, Tolga Çevik, Tolga Çebi, Timuçin Esen, Olgun Şimşek ve İlker Aksum!

“Bu dünyada değil gibiydik”

Binnur Kaya, o günleri “gülmekten yorgun düştükleri” zamanlar olarak hatırlıyor. “Bu dünyada değil gibiydik” diyen Kaya, taşındıkları zaman da hep beraber yine aynı mahalleye taşındıklarını anlatıyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

the three musketeers???

devinozgurcinar (@devinozgurcinar)’in paylaştığı bir gönderi ()

O günler bir yandan da hayatlarındaki en zor zamanlar. İşleri yok, olduğunda da çok az para kazanıyorlar ya da hiç alamıyorlar. Kim para kazanıyorsa hepsi paylaşıyor. Her şeye rağmen sektörde tutunma mücadelesi verdikleri en zor zamanları beraber atlatmayı başarıyorlar. Şimdi oldukları yerlere gelmeyi hiç düşünmeseler de birbirleri için hep başarı portreleri çiziyorlar. Şu an hayallerinin de ötesindeler ve halen çok sıkı arkadaşlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz