Vahide Perçin’in Saçlarını Kestirdikten Sonra Tekrar Kansere Yakalandığı Düşünüldü! Başarılı Oyuncudan Konuyla Alakalı İlk Açıklama Geldi…

Aleyna

ATV

11 Kasım 2020

Vahide Perçin’in Saçlarını Kestirdikten Sonra Tekrar Kansere Yakalandığı Düşünüldü! Başarılı Oyuncudan Konuyla Alakalı İlk Açıklama Geldi…

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklenmedik bir anda ayrılan ve dizinin sevenlerini şoka uğratan Vahide Perçin, saçlarını kısacık kestirmişti. Dizinin son bölümünün ardından Adana’dan ayrılan usta oyuncunun, saçlarını kestirmesiyle tekrardan kansere yakalandığı ve gizlediği söylentileri ortaya çıkmıştı. Önceki gün Etiler’de görüntülenen Vahide Perçin, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

vahide perçin ve altan gördüm

Meme Kanserini Atlatmıştı

2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisi devam ederken kansere yakalanan Vahide Perçin, sürekli upuzun görmeye alıştığımız saçlarını kestirmek zorunda kalmıştı. Başarılı oyuncu, gördüğü kemoterapi tedavisi nedeniyle dökülen saçlarını kazıtmış ve meslek hayatına bir süre ara vermişti.

vahide perçin kanser

Kanser Yüzünden Boşanmışlardı!

Vahide Perçin, 2013 yılında kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Altan Gördüm’den boşanmıştı. Kanser tedavisi görürken eşinin yanında olmadığını, kendisine destek vermediğini paylaşan Vahide Perçin, o zamanlar boşanma sebebini böyle açıklamıştı.

Vahide Perçin Altan Gördüm’le Barışıyor Mu?

Boşandıktan sonra sürekli barışma haberleriyle gündeme gelen çift, kızları için görüştüklerini ve yeniden evlenmeyi düşünmediklerini söylüyordu. Vahide Perçin, Adana’dan döndükten sonra eski eşiyle tekrar görüşmeye başlamış olacak ki, geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülendiler.

vahide perçin altan gördüm fotoğrafı

Başarılı Oyuncudan Sağlık Durumu ile İlgili İlk Açıklama

Vahide Perçin’in upuzun saçlarını kestirmesi hayranları epey endişelendirmişti. Birçok kişi ünlü oyuncunun yeniden kanser olma ihtimali üzerinde durmuştu. Gazetecilerle sohbet eden Vahide Perçin, sağlık durumu ile ilgili de konuştu.

“Tehlikeli Bir Şey Yok, Korkmayın”

Kanserle ilgili sorulara cevap veren Vahide Perçin; ” Öyle bir şey olduğunda önce saç kesilmez, tedaviye başlanır. Tehlikeli bir durum yok, korkmayın.” cevabını verdi. Usta oyuncu, bu açıklamasıyla hayranlarının yüreğine su serpti.

vahide perçin bir zamanlar çukurova

Vahide Perçin Bir Süre Dizilerde Rol Almayacak

Bir süre setlerden uzak durmak ve yeni projelere ara vermek istediğini belirten Vahide Perçin, Bir Zamanlar Çukurova dizisi çekimlerinin Adana’da olması sebebiyle yorulduğunu söylüyor. Sürekli seyahat yapmak zorunda kalan Perçin, uzun bir süre İstanbul’da dinlenecek gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz