Yatakta Bile Çalışıyor! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, Covid19’u Atlatınca Setlere Bir Döndü Pir Döndü

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Yatakta Bile Çalışıyor! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, Covid19’u Atlatınca Setlere Bir Döndü Pir Döndü

Yasak Elma’nın güzel yıldızı Eda Ece, Instagram’dan yaptığı paylaşımla sosyal medyanın tüm dikkatini üzerine çekti. Yatakta senaryo okurken paylaşım yapan ünlü oyuncu, paylaşımının altına eklediği esprili not ile Yasak Elma hayranlarını gülme krizine soktu.

eda ece-yasak elma

Fox’un fenomen dizisi Yasak Elma, izleyicilerle buluşmaya tam gaz devam ediyor. Her bölümüyle olay olan dizinin güçlü kadrosunda ise Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Nilperi Şahinkaya gibi ünlü isimler var.

Güzel Yıldız İşinin Başında

Bir kaç hafta önce koronavirüse yakalandığı öğrenilen Eda Ece, Yasak Elma dizisinin çekimlerine kısa bir süreliğine ara vermişti. 10 günlük karantina sürecinin ardından iyileşerek yeniden çekimlere dönen güzel oyuncu, iyi olduğunu sosyal medyadan duyurmuştu.

eda ece-yasak elma

Yatakta Bile Çalışmaya Devam

Yasak Elma’nın Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece, Instagram’dan birkaç saat önce yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Koronavirüs karantinasından sonra setlere dönen başarılı oyuncu, yatarken bile senaryoya çalışıyor anlaşılan.

“Spoiler Çıkardığınız Günden Beri İyi Değilim” 

Yaklaşık 4 milyon takipçiye sahip güzel oyuncu set hallerini Instagram’da paylaşmaktan çekinmiyor. Yatakta senoryoya çalıştığı bir poz paylaşan güzel oyuncu, paylaşımın altına yaptığı yorumla herkesi güldürdü.

eda ece-yasak elma

Hatırlarsanız Eda Ece, daha önce Yasak Elma’nın senaryosunu sosyal medyadan yanlışlıkla ifşa ederek gündeme bomba gibi düşmüştü. Dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmayan paylaşımdaki senaryonun sayfasını büyüten hayranları, Erdal Özyağcılar’ın canlandırdığı Hasan Ali Kuyucu karakteri ile Nesrin Cavadzade’nin hayat verdiği Şahika’nın evleneceğini ortaya çıkarmıştı.

eda ece-yasak elma

Bu sefer senaryoyu eliyle kapatan güzel oyuncu tedbiri elden bırakmadı. Fotoğrafının altına “Senaryonun aynadan yansımasını alıp, ters çevirip, zoomlayıp spoiler çıkardığınız günden beri iyi değilim” diye not düşen ünlü güzel, gülen emojiler koymayı da ihmal etmedi. Bu notuyla herkesi güldüren ünlü oyuncunun fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz