Instagram’da Yeni Bir Türk Dizisi Başlıyor

admin

Haberler

18 Eylül 2016

Instagram’da Yeni Bir Türk Dizisi Başlıyor

Televizyon ekranlarında yayınlanmasına alıştığımız diziler son dönemlerde internetin gelişimi ile birlikte artık internete özel olarak da yayınlanıyor. Pek çok farklı internet üzerinden yayınlanan dizi projesinin ortaya çıkması iddialı yapımların da ortaya çıkmasına yol açmıştı.

Bu konuda epey iddialı bir duruş sergileyen yeni bir dizi ise önümüzdeki günlerde Instagram’da yayınlanacak. Puma tarafından da destek almaya başlayan proje, Türkiye’nin ilk Instagram dizisi olacak.

19 Eylül'de Instagram'da!

Çekimlerine başlanan dizinin bölümleri 60 saniyelik olacak. Instagram üzerinden yayınlanacak dizinin oyuncuları hakkında ise pek fazla detay verilmiyor.

‘Çizgiyi Geç’ adı ile yayınlanacak olan dizi için #çizgiyigeç hashtag’i üzerinden paylaşımlar da başlatılmış durumda. 10 bölümlük bir dizi olacağı söylenen Çizgiyi Geç dizisinin her bir bölümü 60 saniye olacak. Dizi toplamda 10 dakikalık bir dizi olacak. Puma ürünlerinin ön plana çıkartılacağı söylenen dizide 5 ayrı gencin ilginç hayat hikayesine yer verilecek.

Çizgiyi Geç dizisinin ilk bölümü 19 Eylül tarihinde Instagram’da yayınlanacak. Dizinin yeni bölümleri ise her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yayınlanacak. Bölümlerin yayınlanma saati ise 19:00 olacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz