Instagram’ın Beyaz Show’u Mücbir Sebepler Geri Dönüyor! Bartu Küçükçağlayan Açıkladı…

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2020

Instagram’ın Beyaz Show’u Mücbir Sebepler Geri Dönüyor! Bartu Küçükçağlayan Açıkladı…

Karantina gecelerinin en eğlenceli programı Mücbir Sebepler geri dönüyor! Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sunduğu, her saniye başka bir ünlüyü alışılmadık hallerde gördüğümüz program yoğun istek üzerine tekrar başlayacak.

Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan

Pandeminin ilk günlerinde herkesin tedirginliği had safhadaydı. Herkes kaygı nedeniyle odaklanma sıkıntısı yaşıyordu ve evlerde kendini yalnız hissetmeye başlamıştı. Bu aşamada Instagram devreye girdi. Ünlü şarkıcıların ev konserleri, sohbetler, hatta karantina stand-upları bile vardı. Ancak iki yakın arkadaşın başlattığı “geyik muhabbeti” bu canlı yayınların hepsini yuttu demek yanlış olmaz!

Mücbir Sebepler Nasıl Bu Kadar Popüler Oldu?

Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan

Geçtiğimiz nisan ayının ortasında başlayan Mücbir Sebepler aslında iki yakın arkadaş Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın geyik muhabbetiydi. İkili, diğer ünlü arkadaşlarıyla beraber magazin haberleriyle dalga geçerek ve neredeyse her konuda espri yaparak dertleri birkaç saatliğine unutturuyordu.

Mücbir Sebepler

Program, başladıktan birkaç gün sonra inanılmaz izlenme oranları almaya başladı. Başlangıçta sadece kendi yakın arkadaşlarıyla takılan Bartu ve Melikşah, diğer canlı yayınları ve konserleri tabiri caizse yok etti! Herkesin konuk olduğu, her saniye başka bir ünlünün fırladığı -ve genellikle beklenmedik bir anda yayından atıldığı- program yeni bir tarzı temsil ediyordu.

Mücbir Sebepler

Mücbir Sebepler, “Aman kimse kırılmasın” tavrını bir yana bıraktı ve herkesi memnun etmeye çalışmadan da mizah yapılabileceğini gösterdi. Ancak bu yeni tarzı anlayamayanların Mücbir Sebepler’e saldırdığı da oldu. Melikşah ve Bartu kimseyi takmadan bildiğini okumaya devam edince hayranları gitgide artmaya başladı.

“Görkemli” Veda!

Bartu ve Melikşah alışılmadık bir şey daha yaparak karantina bitince programı da bitirdi. Bu hareket herkesi üzse de “tadında bırakmayı” nihayet başarabilen birileri olduğu için çok da takdir edildiler. Programın haziranda yayınlanan veda bölümü ise normalde milyonlar verseniz toplayamayacağınız ünlüleri bir araya getirdi.

“Bize önerilen kişiler olmayı reddederek bu programı yaptık, bundan sonra da öyle olacak” diyen ikili dans ederek programı kapattı.

İkinci Sezon 30 Ekim’de Başlıyor!

Mücbir Sebepler bittikten sonra adına “No Context Mücbir Sebepler” ve “Mücbir Sebepler’i Özleyenler” sayfaları açılan program geri dönüyor! Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş, bu kez bir sponsorla çalışacakları programın 30 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

30 ekim cuma saat sıfır sıfır sıfır sıfır’da… j

Bartu Küçükçağlayan (@bartu_kucukcaglayan)'in paylaştığı bir gönderi ()

“Devamı yok” dedikleri halde devam etmeleriyle de dalga geçen ikilinin bu paylaşımına onlarca ünlü -hatta Kadıköy Belediyesi bile- sevinçli yorumlar attı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz