Demet Özdemir’den Cemal Can Canseven’e : “Bana bak seni yerim!”

Aleyna

Haberler

29 Ekim 2020

Demet Özdemir’den Cemal Can Canseven’e : “Bana bak seni yerim!”

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Demet Özdemir, son hareketiyle adından daha çok söz ettirmeye niyetli! Arkadaşı Cemal Can Canseven’in yaptığı jeste Özdemir’in verdiği yanıt sosyal medyanın gündemine oturdu.

Cemal Can Canseven ve Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bu sezon Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Çarşamba günleri yayınlanan diziye seyircinin ilgisi büyük, Özdemir’in dostlarının ilgisi daha da büyük! Ünlü oyuncu, her çarşamba diziyi izleyen arkadaşlarının paylaşımlarına tek tek story üzerinden yanıt veriyor. Dün gece de geleneği bozmayan oyuncunun Cemal Can Canseven’e verdiği yanıt sosyal medyayı salladı!

Anlat Bakalım’la Başlayan Dostluk!

Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven, geçen yaz birincilik için ter dökerken Demet Özdemir’le tanıştı. Yarışmacılar, programın en heyecanlı bölümlerinden Anlat Bakalım’da ünlü isimlerle yarışıyordu. Canseven’in payına da Demet Özdemir düştü! Demet Özdemir’in kıpır kıpır enerjisiyle Cemal Can’ın pozitif enerjisi bir araya gelince ortaya bu eğlenceli görüntüler çıktı.

Ünlü oyuncuya “Bana da uğurlu geleceğini düşünüyorum” diyen Cemal Can haklı çıktı! İkilinin arkadaşlıkları Survivor bittikten sonra da devam etti.

“Yerim seni!”

Demet Özdemir'in attığı story

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin dün akşamki bölümünde Demet Özdemir’in canlandırdığı Zeynep karakteri yine zor anlar yaşadı. Cemal Can Canseven de arkadaşına olan desteğini her zamanki esprili tavrıyla gösterdi.

Demet Özdemir ise Cemal Can’ın komik “çöp adam” tesellisine “Bana bak seni yerim!” yanıtını verince sosyal medyayı salladı. Demet Özdemir’in hayran sayfaları bu paylaşımı hemen yaymaya başladı ve ünlü oyuncuyu mesaj yağmuruna tuttu.

Pandemi Bitsin de Yüzünü Görelim!

Demet Özdemir’in dünkü paylaşımları storylerle sınırlı kalmadı. Ünlü oyuncunun fit görüntüsünü sergiledi bir pozu yine olay yarattı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

?

Demet Özdemir (@1demetozdemir)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kısa sürede 700 bin beğeni alan fotoğrafın altı Demet Özdemir’in hayranlarının ricalarıyla doldu. Ünlü oyuncunun hayranları pandemi bittikten sonra Özdemir’le topluca buluşmak istiyor. Özdemir ise bu isteklere henüz bir yanıt vermedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz