İntikamını Aldı: Kaan Yıldırım Ayrılığı İçin “Reklam” Diyen Demet Akalın Hadise’nin Gazabından Kaçamadı!

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

İntikamını Aldı: Kaan Yıldırım Ayrılığı İçin “Reklam” Diyen Demet Akalın Hadise’nin Gazabından Kaçamadı!

Yazın gelişiyle birlikte ünlüler aleminde de şarkı savaşları başladı. İlk olarak Hadise’nin Kaan Yıldırım ayrılığı sonrasında çıkarttığı “Hay Hay” şarkısı kısa sürede tüm Türkiye’de popüler hale gelmeye başladı. “Hay Hay” şarkısı ilk üç içinde birçok müzik listesinde zirveye oturmayı başardı. Youtube’da ilk üç günde 3 milyon tıklanmayı aşan Hadise’nin ardından da Demet Akalın yeni şarkısını sevenleriyle buluşturdu. Sinan Akçıl’dan aldığı “Bir daha bir daha” şarkısıyla yaza hızlı bir giriş yapmayı planlayan Demet Akalın, Hadise’nin gazabından kaçamadı!

Demet Akalın, Hadise’yi Ti’ye Almıştı!

Geçtiğimiz günlerde Hadise ve Kaan Yıldırım’ın ayrılığı için “reklam” diyen Demet Akalın, sosyal medyanın dikkatini çekmişti. Hatta Hadise’yi aynı gün içinde ti’ye alan Demet Akalın, Instagram’dan bir video paylaşarak eşi Okan Kurt’a; “Beni Instagram’dan takip etmeyi bıraksana, şarkı çıkacak reklam lazım!” demişti. Bu videodan sonra yine tepkileri üzerine çeken Demet Akalın’ın şarkısı, Hadise’nin “Hay Hay”ın yanında sönük kalınca; ortalık karıştı.

blank

3 gün arayla şarkı çıkaran ikilinin ardından sosyal medya kullanıcıları ve Instagram magazincileri Demet Akalın ve Hadise’yi birbirleriyle karşılaştırmaya başladı. Pek çok magazin hesabı Demet Akalın ve Hadise’nin şarkılarını paylaşarak anketlet düzenledi ve kullanıcıların en çok hangi şarkıyı beğendiğini öğrenmeye çalıştı. Aman bu sonuçları Demet Akalın görmesin! Güzel şarkıcının dalga geçtiği Hadise, Demet Akalın’ı ezici bir üstünlükle ezdi geçti.

blank

Hadise’nin İntikamı Acı Oldu!

Youtube sayıları da, Instagram’da çıkan anket sonuçlarını destekler niteklikte adeta. Hadise’nin “Hay Hay” şarkısı ilk 24 saatte 2 milyon izlenme alarak büyük bir başarı yakalamıştı. Demet Akalın’ın “Bi daha bi daha” şarkısı ise ilk 15 saatte sadece 300 bin izlenme alabildi. Klibin altındaki yorumlarda da pek çok kişi Demet Akalın’ın şarkısını beğenmediğini ve eski Demet şarkılarının yanında sönük kaldığını ifade etti. Hadise’nin Demet Akalın’dan intikamı oldukça acı oldu! Hadise’nin Youtube yorumlarının altında bu tip yorumlar varken:

blank

Demet Akalın’ın yorumları ise şu şekilde…

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz