Dedikodu Kazanı: Hadise Demet Akalın’dan İntikamını Aldı, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Projesi İfşa Oldu!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

21 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Hadise Demet Akalın’dan İntikamını Aldı, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Projesi İfşa Oldu!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başladık! Bakalım 21 Haziran Pazartesi, haftanın ilk sendromlu gününde ünlüler camiasında neler yaşanmış?

1. Hakan Altun Sağlık Durumu Hakkında Konuştu!

Hakan Altun

Geçtiğimiz aylarda program öncesi aniden fenalaşıp hastanelik olan Hakan Altun, bugün Instagram hesabından son durumuyla ilgili takipçilerini bilgilendirdi; “Bodrum’da olduğum doğrudur! Sabahları erken kalktığım doğrudur! 14 kilo aldığım doğrudur! Yanımdaki güzel refakatçi Diva’nın benim değil dostum Ediz’in olduğu doğrudur! En iyi tekne arkadaşının teknesidir sözü doğrudur! Her gün denize girdiğim doğrudur! Eylül ayına kadar konser veremeyeceğim doğrudur! Dünyalarımın olduğu milyonların içinde yüzdüğüm yalandır! Hayatımda sadece doğruları söyleyip, başkalarının haklarını da koruyacağıma dair babama verdiğim sözü yerine getirdiğim doğrudur! Herkese ama herkese yalansız, riyasız, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güzel haberler alacağı bir hafta dilerim. Çünkü buna hepimizin ama hepimizin çoook ihtiyacı var, her zaman sevgiyle ve saygıyla kalın. ✌️✌️✌️” Bu arada detaylar için:

2. Hadise ve Demet Akalın Arasında Kavga Başladı!

blank

Geçtiğimiz günlerde Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığına ilişkin “reklam” yorumunu yapan Demet Akalın’ın şarkısı çakıldı! Üç gün önce “Hay Hay” şarkısıyla Türkiye’yi değil tüm dünyayı sallamayı başaran Hadise, sadece üç günde 3,5 milyon tık alarak listelerde zirveye yerleşti. Demet Akalın’ın “Bi daha bi daha” şarkısı ise 20 saatte sadece 400 bin izlenmeye ulaşabildi. Demet Akalın’ın “reklam” çıkışına yanıt vermeyen Hadise, en güzel cevabı şarkısıyla vermiş oldu! Bu arada detaylar için:

3. Mehmet Ali Erbil’den Şaşırtan İtiraf!

blank

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’la girdiği kavgadan sonra magazin gündemine oturan Mehmet Ali Erbil, bugün yine söylediği sözlerle ortalığı ayağa kaldırdı. Çapkınlıkları ve evlilikleriyle ilgili her daim dikkat çeken Mali, hiçbir eşini aldatmadığını söyledi; “Eşlerimi aldatmadım, her gece kendi evime geldim. Bana “Çapkın” dediler, ben de ‘Eşini aldatan erkek prostat olsun’ dedim ama prostat olmadım. Çok iyi eş seçimlerim oldu. Dört eşimde de annemde bulamadığım sevgi ve şefkati aradım.”

4. Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi!

blank

Bugün magazin kulislerinde ortaya atılan iddiaya göre, yakın arkadaş olan ikili Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ; Tekirdağ’da şarap köyü yapmak için kolları sıvamış. 2 bin dönümlük araziden 10’ar dönüm satın alan ikilinin kendi şaraplarını üreteceği iddia ediliyor. Tabii Kıvanç Tatlıtuğ ya da Çağatay Ulusoy’dan bu konuya ilişkin bir açıklama gelmedi. Bakalım ikilinin böyle bir projesi olduğu doğru mu?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz