Kağıt Ev’in Aylin’i Nur Fettahoğlu Yataktaki Zor Anlarını Instagram Hesabında Paylaştı! Üzerine Atladı ve…

Aleyna

Haberler

21 Haziran 2021

Kağıt Ev’in Aylin’i Nur Fettahoğlu Yataktaki Zor Anlarını Instagram Hesabında Paylaştı! Üzerine Atladı ve…

Son olarak Kağıt Ev dizisi ile ekranlara gelen Nur Fettahoğlu, bugün instagram hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki, görenler şaşıp kaldı. Yatakta zor anlar yaşayan ünlü oyuncu ne yaptıysa hırpalanmaktan kurtulamadı.

Banka Gişesinden Oyunculuğa

1980 yılında Almanya’nın Duisburg kentinde dünyaya gelen ünlü oyuncu, Haliç Üniversitesi’nde Moda Tasarımı okuduktan sonra bir kaç farklı bankada görev yaptı. Ardından Sky Türk’te borsa spikeri olarak çalışan Nur Fettahoğlu, televizyon ekranlarına 2007 yılında Benden Baba Olmaz adlı dizi ile giriş yaptı.

blank

Şöhreti, bir dönemin en çok izlenen dizisi Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı Peyker rolü ile yakalayan güzel oyuncu sonrasında da Muhteşem Yüzyıl, Filinta, Payitaht Abdülhamit gibi yayınlandığı dönemde fenomen olan dizilerde rol aldı.

blank

Son olarak Kağıt Ev dizisinde Aylin Fırtına olarak izlediğimiz Fettahoğlu başrolü paylaştığı Erdal Beşikçioğlu ile mükemmel bir uyum yakaladı.Oyuncuların başarılı performansı, senaryonun ilgi çekiciliği ve oyuncuların birbiri ile olan uyumuna rağmen reyting kurbanı olarak tutunamayan Kağıt Ev, 8. Bölümü ile ekranlara veda etti.

Yeni Projesi ile Seyirci Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor

blank

Bu vedanın ardından ayrıldığı eşi Levent Veziroğlu ve kızı Elisa Güzin Veziroğlu ile tatile çıkan güzel oyuncu bir süre bu haberlerle magazin gündemini meşgul etti. Tatil bitiminde yeni projesinin çekimleri için Gökçe Ada’ya giden Nur Fettahoğlu, TV100 kameralarına konuşarak yeni bir film projesi için kolları sıvadığını söyledi.

blank

Yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emre Kavuk’un oturduğu Daha İyi Bir Yarın isimli filmle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Nur Fetthaoğlu, hikayenin 2060 yılında geçtiğini ancak 1960’lara ait kostümleri giydiklerinden bahsetti. Yeni projesi için oldukça heyecanlı görünen güzel oyuncu, arkadaşı Hande Doğandemir ile aynı projede yer almaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Yatakta Saldırıya Uğradı!

Boşanmanın ardından kızı Elisa ve minik kedisi ile birlikte yaşamaya başlayan güzel oyuncu, bugün sosyal medya hesabında bir video paylaştı. Yatakta minik kedisinin saldırısına uğrayan Fettahoğlu, durumdan hiç şikayetçi değilmiş gibi görünüyordu. Sevimli dostunun pati darbelerinden kurtulamayan güzel oyuncu çareyi gülüp geçmekte buldu. Fettahoğlu’nun o paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz