İrem Sak ve Abisi Her Yerde Beraber! İşte Kardeşlerin “Resmen Aile Şirketi Kurmuşlar” Dedirten Öyküsü

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2020

İrem Sak ve Abisi Her Yerde Beraber! İşte Kardeşlerin “Resmen Aile Şirketi Kurmuşlar” Dedirten Öyküsü

Ünlü oyuncu İrem Sak’ı bu sezon Çukur’da izlesek de aslında bir komedyen olarak tanıdık. Komedi oynadığı projelerin çoğunda abisi Ayberk Sak’ın imzası olduğunu biliyor muydunuz?

İrem Sak

Ünlü oyuncu İrem Sak’ı son yıllarda Bir Aile Hikayesi ve Çukur gibi dramalarda izliyoruz. Rollerin altından başarıyla kalkan Sak, aslında keskin bir dönüşüm yaşadı. Çünkü ünlü oyuncuyu tanımamızı yer aldığı komedi projelerine borçluyuz.

Beşer Beşer, İnsanlar Alemi ve Yalan Dünya gibi komedi yapımlarındaki yeteneğiyle “Nihayet bir kadın komedyen daha geldi” dedirten İrem Sak’ın bu konuda önünü açan kişi ise abisi Ayberk Sak.

Abim Sağolsun!

İrem Sak

İrem Sak, Sivas’ta doğup büyüdü. Bir şekilde İstanbul’a gelip oyunculuk yapmak isteyen Sak, üniversite sınavına ilk girdiği yıl Ankara’yı kazandı. Ailesini bir şekilde ikna edip sınava tekrar hazırlanan Sak, bu kez İstanbul’u kazandı. Abisi de İstanbul’da yaşadığı için ailesinden de rahatça onay alıp İstanbul’a gelen Sak, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüne başladı. Ama daha ikinci sınıftayken çocuk oyunlarında oynayarak tiyatroya başladı.

Hem Senarist Hem de Yönetmen

Ayberk Sak ve İrem Sak

Ünlü oyuncunun abisi Ayberk Sak ise New York’ta yönetmenlik okudu. Kardeşinin oyuncu olması için ailesini de ikna eden Ayberk Sak, bir sürü komedi projesinde kardeşiyle beraber çalıştı.

Muhteşem Ortaklık!

İrem Sak

Ayberk Sak ve İrem Sak ortaklığının sonuçlarından biri milyonları kahkahadan kırıp geçiren Güldür Güldür Show! Güldür Güldür ekibinin çektiği Dedemin Fişi ve Cici Babam filmlerinin senarist ekibinde yine Ayberk Sak adı göze çarpıyor.

İmrendiren Bir İlişkileri Var

Ayberk Sak ve İrem Sak’ın arasındaki bağ çok güçlü. Bir süre beraber yaşayan ve televizyon sektöründe tutunma mücadelesi veren kardeşler, sık sık birlikte görüntüleniyor. Sak kardeşler, Instagram’da da birbirlerine takılmayı ihmal etmiyor. İşte o fotoğraflardan bazıları:

Bu gönderiyi Instagram'da gör

❤️

Ayberk Sak (@ayberksak)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Biricik abi Tek abi. Abi de abi abi de abi ❤️

irem (@iremsak)'in paylaştığı bir gönderi ()

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz