Nusret’in Askerliği de Olaylı Geçmiş! Askerlik Arkadaşının Sızdırdığı Fotoğraflara Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

10 Kasım 2020

Nusret’in Askerliği de Olaylı Geçmiş! Askerlik Arkadaşının Sızdırdığı Fotoğraflara Çok Güleceksiniz

Sosyete kasabı olarak anılan Nusret Gökçe artık dünya çapında ünlü biri. Karıştığı skandallar ve ilginç sosyal medya paylaşımlarıyla ününü pekiştiren Nusret’in askerliği de epey ilginç geçmiş!

Nusret Gökçe

Nusret Gökçe -namıdiğer #SaltBae- sosyete kasabı olarak biliniyor. Ortaokulu bile bitiremeden okuldan ayrılmak zorunda kalan Nusret’in çalışkanlığı sayesinde işinde geldiği noktayı herkes takdir ediyordu. Ancak Nusret’in et pişirirken yaptığı şovlar, ilginç sosyal medya paylaşımları ve gitgide artan kibri insanları rahatsız etmeye başladı. Ne olursa olsun, Nusret en popüler figürlerden biri haline geldi.

Nusret Gökçe

#SaltBea hareketi ve ilginç sosyal medya paylaşımları sayesinde ünü dünyayı saran Nusret’i yine gündeme getiren paylaşımı bu kez başkası yaptı! Nusret’in askerlik fotoğrafları “Askerliği de pek normal geçmemiş” dedirtecek cinsten.

O Eski Halinden Eser Yok Şimdi!

Nusret Gökçe

Magazin dünyasına ve özellikle ünlülerin geçmişlerine dair enteresan detayları paylaşan bir hesabın hedefi bu kez Nusret’ti. Ünlü işletmecinin asker arkadaşlarının gönderdiği fotoğrafları görünce çok şaşıracaksınız! Fotoğraflara bakarsak Nusret tanınmayacak kadar değişmiş. Ama askerliğini de yine mutfakta geçirmiş.

En şaşırtıcı poz ise kesinlikle “yatakta basılma” anları! Asker arkadaşıyla matrak bir poz veren Nusret’in askerliği hem ilginç hem de “rahat” geçmiş gibi görünüyor.

“Böyle ızgaracı görmedik”

Nusret Gökçe

Nusret’in askerliğini Antalya’da ve Ankara Sıhhiye Orduevi’nde yaptığı biliniyordu. Askere gider gitmez ızgara bölümüne alınan Nusret için tüm komutanlar “Böyle ızgaracı görmedik” deyip teşekkür notları yolluyormuş. Tabii, laf askerlikten açıldığı zaman Nusret’in yukarıdaki fotoğraflar yerine kendisine gelen övgülerden bahsetmesi çok normal!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz