Bu Olay Esra Erol’u Bile Dehşete Düşürdü, Daha Önce Programa Katılanlar Çocuklarını Bırakıp Beraber Kaçtılar!

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2022

Bu Olay Esra Erol’u Bile Dehşete Düşürdü, Daha Önce Programa Katılanlar Çocuklarını Bırakıp Beraber Kaçtılar!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında gün geçmiyor ki şaşırmayalım! Her geçen gün absürtlüğün seviyesinin zorlandığı programda Cuma günü başlayan bir konu herkesin sinirlerini oldukça zorladı. Daha önce farklı mağduriyetler ile Esra Erol’un kapısını çalan iki farklı konuk, ailelerini geride bırakarak beraber kaçtılar! Bu yaşanan olay Esra Erol başta olmak üzere herkesi oldukça şaşırttı.

Esra Erol’u Bile Şoke Ettiler!

Bildiğiniz gibi Esra Erol 5 sezondur, Müge Anlı’ya benzer bir konsept ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kurgu iddialarıyla sık sık karşılaşan Esra Erol’un programında öyle konulara denk geliyoruz ki, bazen canlı yayının gerçekten de kurgu olmasını diliyoruz! Ülkemizde yaşanan çarpık ilişkilerin ve bozulan aile düzenlerinin işlendiği programda bir ilk yaşandı.

blank

Ama bu sefer gerçekten de bir ilk yaşandı.. Daha önce Esra Erol’un programına katılan ve farklı mağduriyetler yaşayan Ayça ve Yusuf, ailelerini ve çocuklarını geride bırakarak beraber yeni bir aşka yelken açtılar! Programa daha önceden katılan iki kişinin birbirini nasıl bulduğu merak konusu olurken, bugün ekrana gelen programda, Ayça’nın eşi Batuhan’ın sinir krizi geçirdiğini gördük!

Bu Kadarı da Olmaz Artık!

Ayça, bundan aylar önce Esra Erol’un programına katılarak eşi Batuhan’ın çocuğunu göstermediğini söylemiş ve yardım istemişti. Bunun üzerine Ayça engelli olduğu için eşinin ailesinin onu istemediğini ve şiddet uyguladığını itiraf etmişti. Sonraki günlerde Ayça’nın eşi Batuhan programa katılmış ve Ayça’dan özür dileyerek barışmak istemişti ancak bu isteği kabul edilmedi.

Programın ardından Batuhan’ın iddiasına göre Ayça eve dönerek eşinin barışma isteğini kabul etmiş fakat 50 gün sonra, canlı yayına farklı bir konu yüzünden dahil olan Yusuf’la el ele kaçmışlar! Bunu öğrenen Batuhan ise soluğu Esra Erol’un programında aldı. Canlı yayına bağlanan Ayça ve Yusuf’un söyledikleri ise Batuhan’a sinir krizi geçirtti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz