Yeni Gelin 35. Bölüm Fragmanı – 3 Şubat Cumartesi

admin

Show TV

2 Şubat 2018

Yeni Gelin 35. Bölüm Fragmanı – 3 Şubat Cumartesi

Yeni Gelin meraklar beklenen yeni bölümünden iki fragman ard arda yayınlandı.

Yeni Gelin’in 35. Bölüm fragmanında Esmeralda ile Hazar’ın konuşmasına şahit olan Bella sinirlerine hakim olamayıp ortaya çıkıyor. Esmeralda’nın hala hisleri olduğunu Hazar’a söylemesine ve ondan vazgeçmemesine sinirlenen Bella bir Türk ata söz olan ” Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir” söyledikten sonra Esmeralda’ya bir tokat atıyor.

Kalender Ağa ise şu sıralar maddi sıkıntı yaşadığından ilk karısı Möhteber’den borç istiyor.  Möhteber ise eğer Kalender Ağa kendisiyle resmi nikah kıyarsa istediği tüm parayı vereceğini söylüyor. Bu haber Kalender Ağa’nın diğer karılarının da kulağına gidiyor. Möhteber’in elinde böyle güçlü bir koz varken, Kalender’in ona resmi nikah kıyacağında korkan kadınlar üzüntüden kahroluyorlar.

Kamil ve Kamilla arasında ise sular durulmuyor. Kamilla’nın laflarına daha fazla dayanamayan Kamil artık onunla kalmayacağını ve dünürünün odasında uyuyacağını söyleyince Kamilla çileden çıkıyor. Şirin ise Baran ile kavga ederek evden ayrılıyor. Bella hızını alamayıp Esmeralda’nın evinen silahla gidince ortalık karışıyor. Diğer yandan Hazar ve Kağan iş icabı yurt dışın açılmaya karar veriyorlar. Bu sırada Kağan Ağa çapkınlık yapmaktan geri durmuyor. Baran’a gelen bir telefonda Kalender Ağa’nın kızının kaçırıldığı söylenirken, Bella’nın bilinmeyen kişiler tarafından kaçırıldığını görülüyor.

Yeni Gelin 35. Bölümüyle 3 Şubat Cumartesi günü saat 20:00 Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

 

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz