İzmir Dizisi DİP Başlıyor

admin

Haberler

24 Haziran 2016

İzmir Dizisi DİP Başlıyor

İzmir'de çekimlerine 23 Haziran tarihinde başlanan DİP adlı dizi İzmir'in tüm güzelliklerini izleyenlere aktaracak. Kitap sayesinde birbirleriyle tanışan bir müzisyen ve gazeteci yazarın dostluklarını işleyecek olan dizi ilginç hikayelerin ve sahnelerin yaşanmasına sebep olacak.

Sigurd Ajans tarafından yapımcılığı üstlenen yeni dizinin yönetmenliğini ise Cenk Aşan yapacak. Özben Berkün'ün yönetmen yardımcısı olacağı dizide senaryo yazarı ise Gökmen Küçüktaşdemir olacak.

Dizinin başrollerinde Yücel Emre Kaynarsu ve Yılmaz Arsalı gibi genç ve yetenekli isimler yer alacak. Dizide yer alacak olan diğer oyuncular ise Umut Özalp, Çiğdem Dülek, Çağlar Cengiz ve Melike Çerçioğlu olacak.

İnternet Üzerinden Yayınlanacak

İzmir projesi olarak hayata geçirileceği söylenen DİP adlı dizinin yönetmeni, ‘Set çalışanlarımız, oyuncularımız ve yapım ekibimiz dizi için artık hazır durumda. Daha önceki projelerimizde de olduğu gibi kendi imkanlarımızı kullanarak İstanbul'a olan beyin göçünün önüne geçmeyi hedefliyoruz.’ dedi.

Senaryosu gerçek olaylardan ve insanlardan esinlenerek düzenlenen DİP adlı dizi, diğer Türk dizilerinin aksine uzun bölümler eşliğinde çekilmeyecek. Dizinin her bir yeni bölümü 25 ile 30 dakika arasında sürecek. İlk sezonunu 10 bölümde tamamlayacağı söylenen dizi internet siteleri üzerinden yayınlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz