Kertenkele 71. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor

admin

Haberler

24 Haziran 2016

Kertenkele 71. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor

Kertenkele dizisinin 71. bölümü bu sezonun final bölümü olarak ekranlara gelecek. Kertenkele dizisinin aksiyon dolu sahneleri izleyenleri ile paylaşacağı sezon finali bölümünde Kızıl Ejder, Kertenkele'yi öldürmek üzereyken hiç ummadığı olaylar ile karşılaşır. Ünsal tarafından köşeye sıkışan Kızıl Ejder, vurulur.

Kimse Kızıl Ejder'in öldüğüne inanmamaktadır. Ünsal ise beklenmedik bir şekilde Akıncı'nın kim olduğunu öğrenir ve Kertenkele ile ilgili oldukça önemli bir suç deliline ulaşır. Kertenkele artık Akıncı'nın çemberi içerisine girmiştir.

Zehra ise etrafındaki belalardan uzaklaşabilmek için nikahının tarihini belirler. Diğer yandan öldüğü düşünülen Kızıl Ejder ölmemiştir ve harekete geçerek herkesin kötü ve acı bir sona doğru yaklaşmasına yol açacak planlarını kurgular.

Yaklaşan tehlikeden habersiz olanlar Kızıl Ejder'in hayatta olduğunu öğrenince şoke olurlar. Kızıl Ejder'in ölüm listesine ulaşmayı başaran Ünsal, herkesin ölüm tehdidi ile karşı karşıya olduğunu artık öğrenmiştir. Savcılık dosyası iptal edilen ve kapatılan Kertenkele ise Ejder ile yüzleşerek Şevket'in intikamını almak istemektedir.

Kardeşinin ölümü ile ilgili sorumlu tuttuğu kişilerin peşine düşen Kızıl Ejder, Akıncı'yı olaylardan uzak tutabilmek için hain planlarını hayata geçirmek üzeredir. Bu plan Kertenkele ve Kara Kemal'in ölüm ile yüzleşmesine sebep olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz