Junior Eser’ler Birbirlerine Gitgide Alışıyor! İşte Küçük Kuzey’den Abilik Pozları

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Junior Eser’ler Birbirlerine Gitgide Alışıyor! İşte Küçük Kuzey’den Abilik Pozları

Eser ve Berfu Yenenler çiftinin ikinci çocukları Mete dünyaya gelir gelmez gözler bir yandan da Kuzey’e çevrilmişti tabii ki. Acaba küçük Kuzey kardeşini kıskanacak mı yoksa ona abilik mi yapacaktı? Ama Kuzey bu soruların cevabını bu kısacık zamanda vermeye başladı bile çoktan. İşte Kuzey’in abilik pozları!

İlk Video Çok Duygulandırmıştı

Berfu Yenenler’in Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde paylaştığı bu video gerçek anlamda harika bir karşılaşma idi. Küçük kardeşi Mete’yi gören Kuzey’in onu inceleyip sonra da öpmesi birçok takipçinin sempatisini kazanmıştı. Daha o günden anlaşılmıştı aslında Kuzey’in kardeşini çok seveceği. Ve annelerinin bugün yaptığı paylaşımla Kuzey bir kez daha ispatlamış oldu kendisini.

Kuzey Abilik Yapıyor

Küçücük ellerin daha da küçük elleri avucuna alması nasıl da güzel bir görüntüdür öyle! Kuzey abi olmuş, kardeşinin elini avucunun içine almış, koklaya koklaya öpüyor kardeşini. Yeni Türkü şarkısı gibiler adeta. “Hiç kimsenin yağmurun bile, böyle küçük elleri yoktur…” Sevgi dolu bu öpücük için biz de Kuzey’i öpüyoruz. Ve abi olacak çocuk, çocukluğundan belli olurmuş. Çok şanslısın Mete bebek. Kendisi küçük yüreği büyük harika bir abi seni bekliyor.

Evde Boy Boy Eser

Eser yenenler

İlk çocukları Kuzey’in Eser Yenenler’e benzerliği zaten aşikardı malum. Üstüne de hatırlarsanız Berfu Yenenler daha ultrasondan anlamıştı ikinci çocuklarının da eşi Eser’e benzediğini. Nitekim küçük Mete doğdu ve doğar doğmaz Berfu Yenenler’in tahmini doğrulandı. Şu an evde boy boy Eser’ler dolaşıyor. Berfu ise hepsiyle tek başına baş etmeye çalışıyor. Ama bir yandan da diyebiliriz ki kendisini çok ama çok seven boy boy Eser’ler var şu an yanında. Üstelik henüz kendisi de bebek olmasına rağmen küçük Kuzey’in bu halleri bütün yorgunluğunu alıyordur herhalde genç annenin.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz