Tektaş Ailesinde Huzur Var! Alişan Pamuk Kızıyla Fotoğraf Paylaştı Instagram Yıkıldı: “Nefes Aldığım Sürece…”

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Tektaş Ailesinde Huzur Var! Alişan Pamuk Kızıyla Fotoğraf Paylaştı Instagram Yıkıldı: “Nefes Aldığım Sürece…”

Alişan ve Buse Varol’un yeni doğan kızları Eliz, sosyal medya kullanıcıları tarafından da çok seviliyor! Doğduğu ilk günden itibaren Buse Varol ve Alişan tarafından sık sık Instagram’da paylaşılan Eliz, yavaş yavaş büyümeye başladı. Bugün ise Eliz’in babası Alişan, kızıyla bir fotoğrafını paylaşarak iyi dileklerini iletti!

Buse Varol ve Alişan

Tektaş Ailesi!

Bildiğiniz gibi Tektaş ailesi sosyal medyada oldukça ilgiliyle takip edilen çiftlerinden biri. 2018 yılında şaşalı bir düğünle nikah masasına oturan çiftimiz, o günden itibaren Instagram’da büyük bir sevgi seli yaşıyor! Uzun yıllar “müzmin bekar” lakabıyla ekranlarda izlediğimiz Alişan, durdu durdu turnayı gözünden vurdu! Buse Varol’la birlikte aşk dolu bir aile kuran Alişan; geçmiş yıllarda pek çok kişiyle evliliği denese de başarılı olamadı.

Alişan ve Buse Varol

Yaptığı açıklamalarla sosyal medyada eleştirilerin hedefi olan Alişan, Buse Varol’la tanışmadan önce; ATV’nin deneyimli sunucusu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’la nişanlanmış hatta düğün hazırlıklarına da başlamıştı. Nikaha 1,5 ay kala şok bir kararla ayrılan Eda Erol ve Alişan’ın ayrılığı hakkında birçok iddia ortaya atıldı. Magazin camiasında çıkan söylentilere göre Eda Erol ve Alişan çifti; Eda Erol’un eski sevgilisi yüzünden oldukça şiddetli bir kavga etmiş ve ailelerin araya girmesiyle bile orta yol bulunamamış!

Buse Varol ve Alişan

Alişan’dan Eliz’e: “Pamuk Kızım…”

Eda Erol’la nikaha 1,5 ay kala ayrılan Alişan, ayrılıktan kısa bir süre sonra dizi setinde Buse Varol’la tanışarak; masal tadında bir düğünle dünyaevine girdiler. Kısmet bu işler işte! 2018 yılında evlenen çiftimiz; 3 sene içinde 2 çocuk sahibi olarak çekirdek bir aile oldular. Üstelik hem Buse Varol hem de Alişan Instagram’da oldukça sevilen isimler haline geldiler.

Alişan; “Pamuk kızım?? seni veren Allah’ıma şükürler olsun.. Nefes aldığım sürece hep böyle arkandayım ben..” açıklamasıyla kızı Eliz’le fotoğraf paylaştı. Güzel gözlü Eliz’e maşallah diyelim nazar değmesin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz