Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Eşi Gürhan Altundaşar’la Aşka Geldi: “Niye Bu Kadar Şaşırdım?!”

Aleyna

Haberler

1 Nisan 2021

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar Eşi Gürhan Altundaşar’la Aşka Geldi: “Niye Bu Kadar Şaşırdım?!”

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, bugün eşi Gürhan Altundaşar ile aşka geldi! Instagram hesabından eşine aşkını haykıran Gürhan Altundaşar, güzel oyuncuyu oldukça şaşırttı! Çiftimizin birbirlerine olan sevgisine ve bağlılığına kalbimizi bıraktık.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar

Son dönemin en başarılı oyuncularından biri şüphesiz Merve Dizdar! Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren güzel oyuncu her hafta izleyenlere adete oyunculuk dersi veriyor. Masumlar Apartmanı dizisinde elbette tek yetenekli oyuncu Merve Dizdar değil. Dizinin bu kadar popüler ve başarılı olmasının sebeplerinden biri de güçlü oyuncu kadrosu.

Merve Dizdar

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılıyor mu?

Merve Dizdar haricinde; Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu gibi isimlerin diziye katkıları tartışmaya kapalı. Ancak Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisinde oynamıyor adeta yaşıyor! Hem dizide hem de kişisel hayatında abartıdan uzak sade ve mütevazı bir hayatı benimseyen Merve Dizdar hakkında bu hafta ortaya yeni bir iddia atıldı.

Merve Dizdar

İddiaya göre Merve Dizdar, son dönemlerin en başarılı dizilerinden olan Masumlar Apartmanı’ndan ayrılıyormuş! Yeni projeler için diziden ayrılacak olan güzel oyuncu; 2022 yılında vizyona girecek olan Nuri Bilge Ceylan filmi “Kuru Otlar Üzerinde” için el sıkıştı! Geçtiğimiz gün Nuri Bilge Ceylan ile Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Merve Dizdar’ın ne zaman diziden ayrılacağı ise bilinmiyor! Hatta güzel oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacağı bile henüz açıklanmadı.

Merve Dizdar

Merve Dizdar Kendi Kendine Aşka Geldi!

Oyunculuk yeteneği ile kariyer basamakları üçer beşer çıkmaya başlayan Merve Dizdar; hem aşkta hem de işte kazanıyor! 2018 yılında Gürhan Altundaşar ile hayatını birleştiren güzel oyuncu bugün eşiyle birlikte Instagram hesabından aşka geldi.“Benim canım karım. Hayatımın anlamı. Dünya güzelim” notlarıyla paylaşılan videolar, elbette Merve Dizdar tarafından paylaşıldı!

Eşinin hesabından kendini öven güzel oyuncu; kendi Instagram hesabından da Gürhan Altundaşar’la video paylaşarak eşine; “Instagram’da bana olan aşkından bahsetmişsin, aşkını ilan etmişsin hiç gerek yoktu. Ben senin her zaman yanındayım bebeğim!” diyerek dalga geçerken Gürhan Altundaşar, Merve Dizdar’a “Sen hep yanımda ol zaten!” diyerek sarılmayı ihmal etmiyor. Ancak güzel oyuncu eşinin bu hareketine oldukça şaşırıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz