Kadın 26. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Salı

admin

FOX

22 Nisan 2018

Kadın 26. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Salı

Reyting listelerinde üst sıraları zorlayan, Fox TV'nin son yıllardaki en kaliteli yapımlarından biri olan ‘Kadın’ dizisinin 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki bölümde güzel olduğu kadar endişeli gelişmeler yaşanmıştı. Bahar’a uygun ilik bulunmuş ve Hatice’yle Enver buna son derece sevinmişti ancak uyan iliğin Şirin’e ait olması ise ikilinin heyecanını kursaklarında bırakmıştı. Bahar’ın yaşaması için zorunlu olan ilik nakline hem Bahar’ı hem de Şirin’i ikna etmek hiç kolay olmayacak.

 Dizinin yeni yayınlanan 26. Bölüm fragmanında; Şirin’in Alp’in kimliğini öğrendiğini ve ona ulaşmaya çalıştığını görüyoruz. Şirin'in Alp'in kimliğini öğrendiğini duyan Suat ise tehlikenin yaklaştığını sezerek olanları Alp'ten gizlemeye karar veriyor. Bu sırada Şirin, Sarp’a ulaşarak hiç beklenmeyen bir şey yapıyor ve ona Bahar’ın da çocukların da hayatta olduğunu söylüyor. Bu sahnelerin paralelinde lüks bir arabaya yaslanmış gizemli bir kişi görülüyor. Bu kapişonlu gizemli kişiyse Sarp’tan başkası değil!

Cevaplarla birlikte yeni soruları da beraberinde getiren ‘Kadın’ dizisinin 26. bölümü 24 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz