Ufak Tefek Cinayetler 26. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Salı

admin

Star TV

22 Nisan 2018

Ufak Tefek Cinayetler 26. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Salı

Her bölümü heyecanla beklenen, ekranların entrika yüklü dizisi ‘Ufak Tefek Cinayetler’in 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki bölümde Merve hem Sarmaşık’a rezil olmuş hem de Serhan ve Oya’nın ilişkisini kendi gözleriyle görüp planlarını devreye sokmuştu. Merve Oya’ya karşı büyük savaşını başlatırken Komiser Kemal de her geçen gün cinayeti çözmeye bir adım daha yaklaşıyordu. Bulduğu ipuçlarını birleştiren Kemal, katile hiç olmadığı kadar yakın.  Dizinin heyecanla beklenen yeni bölümünde bu hafta neler olacak?

Serhan ve Oya’nın ilişkisini öğrenen Merve, akıl dolu tehlikeli planını devreye sokarak Serhan’ın Oya’ya şüphe duymasını sağlamaya çalışır. Çeşitli oyunlarla Serhan’ın aklına şüphe tohumlarını eken Merve, bu ilişkiyi de Oya’yı da bitirmeye kararlı. Öte yandan Arzu ve Enver’ın arasındaki ilişki de güçlenirken Mehmet kıskançlık krizine girer.

Ay Yapım’ın bir diğer efsanesi olmaya aday ‘Ufak Tefek Cinayetler’in yeni bölümü yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek. ‘Ufak Tefek Cinayetler’ yeni bölümüyle 24 Nisan Salı günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz