Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı 25 Nisan Çarşamba

admin

Haberler

22 Nisan 2018

Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm Fragmanı 25 Nisan Çarşamba

Karadeniz’in hırçın dalgalarının timsali insanlarının hikayesini anlatan, ATV’nin popüler dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’in 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Aksiyonun ve romantizmin kol kola ilerlediği dizinin yeni bölümü yine izleyicileri ekran başına kitleyecek.

Önceki bölümde Vedat, Nefes’i varıyla yoğuyla sıkıştırmaya devam etmişti. Vedat’ın yaptıkları yetmez gibi bir de son olarak Nefes’in karşısına babasını çıkarmış ve işlerin daha da karmaşık bir hale gelmesine sebep olmuştu. Babasının tüm köye, Nefes’in nikahlı kocasını bırakıp Tahir’le kaçtığını duyurması, hem Nefes’in hem de Tahir’in köyde gözden düşmesine sebep olmuştu.

Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde Tahir, Mustafa ve diğerleriyle yüzleşiyor. Tahir'e Nefes’ten uzak durması gerektiğini tembihleniyorlar ancak Tahir bu kadar kolay pes edecek gibi durmuyor ve ‘Siz benim canımı isteyin daha iyi’ diyerek rest çekiyor. Tahir’in Nefes’ten vazgeçmeyeceğini iyiden iyiye fark eden Mustafa, bu kez Nefes’in aklına girmeye çalışıyor. Mustafa Nefes'e ‘Bu deli seni bırakmıyorsa, sen onu bırakacaksın’ diyerek onu ikna etmeye çalışıyor. Oğluna kavuşmanın tek yolunun Tahir'i bırakmak olduğunu bilen Nefes yüreğine söz geçirebilecek mi?

Kaliteli diyalogları ve başarılı oyunculuklarıyla izleyicilerin kısa sürede sevgilisi haline gelen ‘Sen Anlat Karadeniz’in 14. bölümü, 25 Nisan Çarşamba saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz