Kadın 27. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Salı

admin

FOX

28 Nisan 2018

Kadın 27. Bölüm Fragmanı 1 Mayıs Salı

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın'ın sabırsızlıkla beklenen 27.Bölüm Fragmanı yayınlandı. İlgiyle izlenen Kadın dizisinin geçen haftaki bölümünde Şirin Sarp'ın kimliğini öğrenmişti ve Sarp'a ulaşmaya çalışıyordu. Sarp ise gerçekleri öğrenmeye giderek daha da yaklaşıyordu. Pırıl'ın babası Suat ise Şirin'in Sarp'la ilgili sırrını öğrendiğini anlamış ve Sarp'ın bu durumu öğrenmemesi için ne gerekiyorsa yapacaktı. Ancak Sarp'tan gerçeği gizledikçe karşısına yeni problemler çıkıyordu.
Dizinin bu haftaki bölümünde ise Sarp kendisine ulaşmaya çalışan kişinin kim olduğunu öğrenmenin peşine düşüyor ve  Şirin'in arkadaşıyla konuşuyor. Şirin'in onu aradığını ve önemli bir şey söylemesi gerektiğini söyler. Diğer yandan Şirin Suat'ın adamları tarafından kaçırılır. Sarp'la ilgili çok şey öğrenen Şirin'i susturmanın tek yolunun bu olduğunu düşünen Suat Şirin'i ailesini öldürmekle tehdit eder. Şirin'in mahallesini gözetleyen Suat'ın adamı Şirin'e “Anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı? Hangisini öldürelim, seç birini” diyerek Şirin'i yapamayacağı bir seçimle baş başa bırakıyor. Peki Sarp geçmişiyle ilgili gerçeği öğrenebilecek mi? Şirin kendisine sunulan seçenek karşısında ne yapacak?

Aksiyon dolu bir bölümle daha izleyiciyle buluşacak olan Kadın dizisinin yeni bölümü 1 Mayıs Salı günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz