Sen Anlat Karadeniz 15. Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Çarşamba

admin

Haberler

28 Nisan 2018

Sen Anlat Karadeniz 15. Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Çarşamba

ATV ekranlarının dram ve aksiyon yüklü Karadeniz dizisi Sen Anlat Karadeniz 15. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İlgiyle izlenen dizinin geçen haftaki bölümünde köy halkı Tahir'in Nefes'ten uzak durması için el birliği yapmıştı ancak Tahir'in Nefes'e olan büyük aşkının önünde hiç bir güç duramamıştı. Vedat Yiğit'i kaçırmak üzereyken haber alan Tahir Vedat'ın elinden Yiğit'i kurtararak Nefes'i oğluna kavuşturmuştu.

Dizinin bu haftaki bölümü ise izleyenlerine rahat bir nefes aldırıyor. Evlenme kararı alan Nefes ve Tahir bu düşüncelerini dostlarıyla paylaşıyorlar ve onların da fikrini almak istiyorlar. Herkes bu habere çok sevinirken ve onaylarken Saniye oğlunun dul ve çocuklu bir kadınla evlenmesine razı olmuyor. Tahir'in nişanlısı Mercan ise bu durumdan haberdar oluyor ve canına kıymaya karar veriyor. Vedat ise cezaevinde eli kolu bağlı ne yapacağını bilemez halde Nefes'i düşünerek delirir. Peki Nefes ve Tahir'i mutlu son mu bekliyor?  Vedat bu evliliğe engel olabilecek mi?

Merakla beklenen bir bölümle daha ekranlara gelecek olan Sen Anlat Karadeniz yeni bölümüyle 2 Mayıs Çarşamba günü saat 20:00'de ATV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz