Avlu 6. Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Perşembe

admin

Star TV

29 Nisan 2018

Avlu 6. Bölüm Fragmanı 3 Mayıs Perşembe

Demet Evgar’ın başarılı performansıyla her geçen gün yücelen, Star TV’nin sevilen dizisi ‘Avlu’nun 6. bölüm fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz bölümde Deniz müebbet kararının ardından ümidini kaybetmiş, kendisini tamamen unutarak tek derdi kızı Ecem’i korumak olmuştu. Deniz haksız yere hücreye atılan Azra’yı çıkarmak için bir plan yapmış ancak bu planı paylaştığı Kudret ve tayfası tarafından feci şekilde darp edilmişti. Yonca’yı kayıtsız kalamadığı tek şey olan uyuşturucuyla kandıran Deniz, ona uyuşturucuyu veren kişinin Azra olmadığını kameralar önünde itiraf ettirmişti.

6. bölümünde hayli perişan olmuş halde gördüğümüz Deniz, Melis tarafından sorgulanıyor ve ona kimin saldırdığını söylemesi isteniyor. Hücreden çıkan Azra, ceza almasına sebep olan Yonca’yla yüzleşiyor ve ekibiyle birlikte ondan intikamını alıyor. Melis ile görüşen Kudret ise sertliğinden taviz vermeden yapacaklarını bir bir sıralıyor. Daha sert olacağını, daha can yakacağını söyleyen Kudret, hem Melis'in hem de hapishanenin diğer mahkumlarının başına bela olmayı sürdürecek gibi duruyor. Diğer yandan Kudret’in oğlu ise hala kararlı adımlarla Ecem’in peşinde. Tıpkı Deniz’in endişelendiği gibi Ecem’in hayatı pamuk ipliğine bağlı!

Avlu 6. Bölümüyle 3 Mayıs Perşembe günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz