Kadir Doğulu Hakkında Şok İddia: “Baş Harfi S Olan Bir Kadınla İmam Nikahı Kıymış!”

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2023

Kadir Doğulu Hakkında Şok İddia: “Baş Harfi S Olan Bir Kadınla İmam Nikahı Kıymış!”

Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü aldattığına dair görüntülerin yayılmasının ardından magazin dünyasında kazanlar kaynamaya başladı. Her zaman eşine olan aşkından bahseden Kadir Doğulu’nun dün akşam Alaçatı’da iki farklı kadınla yakınlaşması kameralara takıldı. Bu görüntülerin Instagram’da yayılmasının ardından iddiaların ve yorumların ardı arkası kesilmedi. Kadir Doğulu’nun görüntüleri sosyal medya kullanıcılarını da ikiye böldü. Bazı kullanıcılar, görüntülerin çarpıtıldığını ve yargısız infaz yapılmaması gerektiğini savunurken, büyük bir çoğunluk ise Kadir Doğulu’nun Neslihan Atagül’ü aldattığını iddia ediyor. Ancak Bugün “2.Sayfa” programında ortaya atılan iddialar herkesin ağzını açık bıraktı.

Kadir Doğulu Baş Harfi “S” Olan Sarışın Bir Kadına İmam Nikahı Kıyıp Ev Açmış!

TV8’in sevilen magazin programı 2. Sayfa, her sabah gündem belirlemeye devam ediyor. Dün akşam ortaya atılan iddiaların ardından programdaki en büyük konu Kadir Doğulu’nun bu görüntüleriydi. Sunucular, ünlüler camiasından kendilerine gelen iddiaları paylaşarak herkesi şoke etti. Söylenenlere göre Kadir Doğulu, ünlüler camiasında tanınan adı S ile başlayan sarışın bir kadınla birlikteymiş hatta imam nikahı kıymışlar. Üstüne üstlük bu olayı da Neslihan Atagül biliyormuş!

“Kadir Doğulu ile ilgili öyle iddialar geliyor ki kulağımıza, baş harfi S, hemen alacak mesajı zaten. Baş harfli S olan sarışın bir kadınla uzun süredir birliktelikleri varmış, beraber yaşıyorlarmış, kadına ev açmış hatta ve hatta imam nikahı da yapmış. Şimdi iddiaya bakın, bu durumu Neslihan da biliyormuş. Ailesinden de istemiş. Kadir Doğulu, bir kadını ailesinden istemek üzere o eve gittiğinde demiyor mu ‘resmi nikahın var, ne oluyor?’. Bu iddiayı tüm ünlüler camiası bilip, konuşuyormuş. Çünkü bu ‘S’ ünlülerin çok yakın arkadaşı. Aklınıza hangi popçu, hangi topçu geliyorsa ‘S’ onların yanında. Futbolcularla da görebilirsiniz onu, çok yakın arkadaşı. Popçularla da çok yakın arkadaş, hatta ve hatta Murat Dalkılıç’la da çok yakın arkadaş. Böyle durumların arkasından hep Murat Dalkılıç çıkıyor, arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim. Ben bu durumdan sonra Kadir Doğulu’nun açıklamasını merak ediyorum. ‘Neslihan’ı değil, kendimi aldattım’ da diyebilir. Neslihan’ın ayrılacağını düşünmüyorum”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz