“Feryat” Şarkısıyla Çıkış Yapan Hadise’nin Yürekleri Hoplatan Dansı Sosyal Medyada Olay Oldu!

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2023

“Feryat” Şarkısıyla Çıkış Yapan Hadise’nin Yürekleri Hoplatan Dansı Sosyal Medyada Olay Oldu!

Güzel şarkıcı Hadise, sosyal medya paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor. Attığı her adımla magazin dünyasını yerinden oynatmayı başaran güzel şarkıcı, şimdi de dün akşam paylaştığı dansı ile Instagram takipçilerinden tam not almayı başardı. Geçmişte de sık sık dans videolarıyla karşımıza çıkan Hadise, Mehmet Dinçerler ayrılığının ardından yeniden dans videolarına geri dönüş yaptı. Hadise’nin kıyafetindeki derin göğüs dekoltesi ise gözlerden kaçmadı. Instagram hesabında dans videosunu paylaşan güzel şarkıcıya, olumlu ve olumsuz pek çok farklı yorum geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları Hadise’nin dansını beğenirken, diğerleri ise gündem olmak için yaptığını dile getirdi.

Hadise’nin Zorlu Günleri

Bildiğiniz gibi güzel şarkıcı geçtiğimiz yıllarda zor günler geçirdi. İlk olarak Kaan Yıldırım’dan ayrılan Hadise hakkında Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’la yasak ilişki iddiası ortaya atıldı. Ardından Mehmet Dinçerler ile tam aşkı yakaladı derken, 6 aylık evlilik tek celsede bitti. Zorlu zamanlardan geçen Hadise geçtiğimiz haftalarda “Feryat” isimli şarkısını şu sözlerle duyurmuştu; “Bu şarkıya kadar sessiz bir feryattı benimki, duyanın anlamadığı, anlayacak olanın duymadığı. Her seferinde kıyıya vurmaktan yorulup, bağıra çağıra feryat etmek istedim. Dinlediğim ilk anda bu şarkının başta benim ve sessiz çığlıkları olan herkesin sesli feryadı olsun istedim. Feryat işte tüm bu hislerle okyanusa açılmayı hayal edip, hayal kırıklığıyla deniz kıyısına vuranların hikayesini anlatıyor. 14 Nisan Cuma günü sizinle.”

Bu yaşananların ardından, “Feryat” şarkısıyla birlikte ödül alan Hadise, ödül konuşmasında eski eşi Mehmet Dinçerler’e gönderme yapmaktan geri durmamıştı; “2022 benim için ilginç bir yıldı, değişikti… Feryat benim gibi bir aşk kadını için çok doğru bir şarkı oldu. Okyanuslara açılmak isteyen, hayal kırıklığı yaşayıp sonra kıyıya vuran aşıkların hikayesi diyebilirim. Bu konuda galiba ben çok şanslı değilim.”

Hadise’nin Yürek Hoplatan Dansı!

Bu zorlu günlerin ardından eski dans videolarına geri dönen Hadise, Instagram’dan pek çok yorum ve beğeni aldı. Dolce Gabbana imzalı, derin göğüs dekolteli kıyafetiyle karşımıza çıkan güzel şarkıcı, tek bir video ile magazin gündemini belirlemeyi başardı. Şarkıcının takipçileri; “Ve tanrı kadını yarattı”, “Gelecek gelecek beklenen yakında”, “Off çok iyisin” gibi yorumlar yapmayı da ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz