Kağıt Ev’in Azra’sı Tuvana Türkay Göz Yaşlarını Tutamadı! Sette Türkay’ı Ağlatan Bakın Neydi

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

Kağıt Ev’in Azra’sı Tuvana Türkay Göz Yaşlarını Tutamadı! Sette Türkay’ı Ağlatan Bakın Neydi

Kağıt Ev dizisi bir anda ekranlara gelip, geldiği hızla bitti. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fetthaoğlu’nun paylaştığı dizi dün akşam 8. bölümü ile izleyiciye veda etti.

Öyküsü Şebnem Aksoy Açıkalın’a ait olan ve senaryosu Umut Açıkalın ve Ayhan Bölükbaşı tarafından kaleme alınan Kağıt Ev, muhteşem kadrosu ve sıra dışı konusu ile izleyici tarafından büyük ilgi gördü. Ancak henüz açıklanmayan bir sebeple ne yazık ki ekranlara girdiği hızla veda etti. Yalnızca 8 bölüm süren dizinin bitişi seyirci kadar oyuncuları da üzdü.

Cemre’nin Vedası Duygulandırdı

blank

Dev isimleri bir araya getiren Kağıt Ev’e veda eden oyuncular arasında Tuvana Türkay ve Helin Kandemir vardı. Dizinin Cemre’si Helin Kandemir, Instagram hesabında yaptığı bir paylaşımla hem Cemre’ye hem de Kağıt Ev’e oldukça duygusal bir veda etti.

Instagram hesabında Cemre’nin akıl hastanesinde anne ve babası ile konuştuğu sahneyi paylaşan Kandemir, gönderisine “Sana baktığımda kötüyü değil, çok ama çok hasta bir çocuğu gördüm her zaman. Bir gün bir yerlerde ”iyileştiğini” görmek de isterim. Sana tanık olmak bir oyuncu olarak zevk, genç bir kız olarak çok üzücüydü. Hoşçakal Cemre. Tüm ekibimize sonsuz teşekkürler” notunu ekledi.

Tuvana Türkay Göz Yaşlarına Hakim Olamadı!

blank

Dizide Azra İnce karakterine hayat veren Tuvana Türkay’ın vedası ise dizi ekibinden birinin kamerasına takıldı. Güzel oyuncu her ne kadar sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmasa da, duygusal bir konuşma ile ekibe veda edişi Baymagazin’in Instagram hesabına yansıdı.

Hem konuşup hem de ağlayan güzeller güzeli oyuncu Tuvana Türkay duygularını “21 yıldır bu sektörün içindeyim. Siz benim hayatımda karşılaştığım bilgisiyle, işiyle ve herşeyiyle en güzel ekipsiniz!” sözleriyle ifade etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz