100. Bölüme Gelen Bir Zamanlar Çukurova’dan Üzücü Haber! Sezon Finali Öncesi Şok Ayrılık Kararı

Aleyna

Haberler

9 Haziran 2021

100. Bölüme Gelen Bir Zamanlar Çukurova’dan Üzücü Haber! Sezon Finali Öncesi Şok Ayrılık Kararı

FOX TV’nin sevilen dizilerinden birisi olan ve bu hafta 100. bölüm ile sevenlerinin karşısına gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden hayranları üzecek bir ayrılık kararı geldi. Beklenmedik bir gelişme olan bu ayrılığın ardından ünlü oyuncunun hangi projeye geçeceğine dair bazı detaylar da konuşulmaya başladı. İşte ayrılık kararı alan o isim ve detaylar!

Ah Sevda!

Bu hafta 100. bölümle izleyicilerin karşısına gelecek olan sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova iki bölüm sonra sezon finali yapmaya karar verdi. Tam 3 sezondur izleyicileri ile birlikte olan ve reytingler konusunda yapımcısını ve oyuncularını sevindiren dizide bugünlerde çok konuşulacak ve hayranları üzecek bir ayrılık konuşuluyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Sevda karakterine hayat veren Nazan Kesal’in yeni sezonda olmayacağına dair bilgiler var. Ünlü oyuncunun bir süredir Bergen filminde Demet Evgar’ın annesi rolünü üstleneceği de alınan bilgiler arasında. Fakat dizide Sevda’nın eksikliği epey hissedilecek doğrusu.

Süper Baba’dan Bugünlere…

blank

1969 doğumlu tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olan Nazan Kesal, aynı zamanda kendisi gibi oyuncu Ercan Kesal ile evli. Bir çocuk sahibi olan Nazan Kesal Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro – Oyunculuk bölümünü tamamladıktan sonra Diyarbakır, Bursa ve Ankara Devlet tiyatrolarında görevler üstlenmiş. Bir çok tiyatro oyunu ve sinema filminde yer alan Nazan Kesal’ın yer aldığı ilk dizi ise 1993 yılında yayınlanan Süper Baba dizisi. Ardından pek çok dizide başarılı performans sergileyen usta oyuncu Aliye, Cennetin Çocukları, Fazilet Hanımın Kızları, Hicran Yarası, Kayıp Şehir, Analar ve Anneler gibi dizilerde de yer aldı. Son olarak da Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sevda karakterini oynamakta. Usta oyuncu ayrıca çeşitli festivallerden üç kez En İyi Yardımcı Kadın Ödülü’ne hak kazanan isimlerden.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz