Müge Anlı Bu Sefer Büyük Bir Şokla Karşılaştı! Ailesine Kavuşturmak İstediği Kızdan Öyle Bir Cevap Aldı ki…

Aleyna

ATV

9 Haziran 2021

Müge Anlı Bu Sefer Büyük Bir Şokla Karşılaştı! Ailesine Kavuşturmak İstediği Kızdan Öyle Bir Cevap Aldı ki…

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu sefer beklenmeyen ve herkesi üzen bir gelişme yaşandı. Antalya Serik’teki evinden kaybolan ve 3 Haziran’dan beri haber alınamayan Melisa Nacak videoda akıl almaz şeyler söyledi. İşte Melisa’nın söyledikleri ve stüdyoda yaşanan üzüntü!

Fotoğraf Üzerinden Şantaj Yapıyorlar

Müge Anlı öncelikle tüm genç kızları fotoğraflar konusunda uyardı. Tüm dünyada moda olan bir gerçeğe dikkat çeken Müge Anlı özellikle genç kadınları hiç kimseye bu şekilde özel fotoğraflar göndermemesi gerektiği konusunda uyardı. Son zamanlarda bu şekilde fotoğraf gönderen birçok genç kadının tehdit ve şantajla zorla istemedikleri şeyleri yapmak zorunda bırakıldıklarını anlattı ve uyardı. Bu şekilde kadınların fotoğraflarını ele geçiren kötü niyetli kişilerin bu kadınları zorla alıkoydukları, uyuşturucu gibi işlere çektikleri birçok vaka yaşandığını anlattı.

Melisa Tehdit mi Ediliyor?

Bu şekilde geliştiği tahmin edilen bir olay da Antalya’da yaşandı. Antalya Serik’teki evlerinden kaybolan genç kızdan günlerdir haber alınamadı. 3 Haziran tarihinde bir anda kaybolan ve günlerdir aranan üniversite öğrencisi Melisa Nacak’tan ise sonunda bugün bir video ulaştı.

blank

Melisa Nacak videoda “Her yerde beni arıyorsunuz biliyorum, ben iyiyim. Kaçırılmadım kaçtım, hiçbir zorbalığa uğramadım bunu hepiniz çok iyi biliyorsunuz. Ben artık yeni bir yola çıktım geri dönmeyi de düşünmüyorum. Ben evlendim lütfen artık beni bizi rahat bırakın aramayın vazgeçin” dedi. Acılı anne nüfus müdürlüğünden kayda baktığını ve kızının söylediklerinin yalan olduğunu iddia etti. Evlendiğine inanmayan anne Nilgün Nacak “Bu konuşan kız benim kızım değil, benim kızım böyle bomboş bakamaz” dedi. Kızına uyuşturucu verildiğini ya da başka herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığını düşüne anne Nilgün Nacak kızının hayatının tehlikede olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz