Müjde Uzman’ın Yeni Dizisi Ortaya Çıktı

Müjde Uzman’ın Yeni Dizisi Ortaya Çıktı

Ünlü oyuncu Müjde Uzman son olarak ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisi ile hayranlarının karşısına çıkmıştı. Bir sezon boyunca ‘Nazlı’ karakterine hayat veren oyuncu dizinin sezon finali yapması ile birlikte diziden ayrıldığını açıklamıştı. Sürekli olarak özel hayatıyla gündeme gelmesinden dolayı veto yediği iddiaları ise oyuncu tarafından reddedildi.

Tatil için Bodrum'a giden Müjde Uzman hakkında en fazla merak edilen konu ise yeni bir dizi projesinde yer alıp almayacağıydı. Yeni gelen haberlere göre ise Müjde Uzman'ın büyük bir ilgi ile takip edilen bir dizide yer alacağı ortaya çıktı.

Kiralık Aşk Dizisine Transfer Oluyor

Başarılı ve güçlü performansları ile Türk halkının yakından ettiği Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun başrollerinde yer aldığı ‘Kiralık Aşk’ dizisinin yeni bölümlerinde Müjde Uzman'ın da yer alacağı netlik kazandı.

Yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanacak olan eski dizinin sezon finalinde ‘Yasemin’ karakterini de canlandıran Sinem Öztürk sürpriz bir karar ile ayrılmıştı. Oyuncuların diziden bu kadar sık ayrılmalarının ise dizi setinde sorunlar olduğunu bizlere gösteriyor.

Müjde Uzman'ın rol alacağı ‘Kiralık Aşk’ dizisinin senaryosunda da ufak tefek senaryo değişiklikleri yapılacağı söyleniyor. Ünlü isimler ile birlikte başrollerde yer alacağı söylenen oyuncunun şimdilik yeni dizisinde ne tür bir karakteri canlandıracağı ise bilinmiyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz