Rüzgarın Kalbi 4. Bölümü ile Yarın Akşam Geliyor

admin

FOX

9 Eylül 2016

Rüzgarın Kalbi 4. Bölümü ile Yarın Akşam Geliyor

Fox TV’de kısa süre içerisinde büyük başarılar elde eden Rüzgarın Kalbi dizisi yayınlandığı her bölümü ile büyük ses getirmeye devam ediyor. İlk 3 bölümü ile izleyenleri kendisine hayran bırakan dizinin 4. bölüm fragmanı ve detayları da nihayet belli oldu.

Filmevi Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen Rüzgarın Kalbi dizisinin başrollerinde Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal gibi isimler yer alıyor. 10 Eylül Cumartesi akşamı saat 20:00’de Fox TV’de yayınlanacak dizinin son bölümünde Rüzgar’ın dayısı olan Kemal’in otele gelmesi zor anların yaşanmasına yol açmıştı.

Kutay ise Rüzgar’ın kaza yaptıktan sonra hayatını kaybeden sevgilisi Meltem’in fotoğrafını Zeynep ve Rüzgar’a göstermişti. Rüzgar kendisini bir kapana kısılmış gibi hissederken Zeynep ise herkesi olayların içerisine sürükleyecek yeni bir fikir ile ortaya çıkmıştı.

Personellerinin tamamının istifa ettiği Ayla Otel’in Ayevi’nde birkaç gün boyunca tüm taraflar elbirliğiyle çalışma başlamışlardı. Olaylardan sıyrılmak isteyen Zeynep ise etrafındaki kızlara yardımcı olma kararı alır. Kutay’ın sürekli olarak Zeynep ve Rüzgar’a rahatsızlık vermesi ise Rüzgar’ın tavrının değişmesine sebep olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz