Kalp Asla Unutmaz Başlıyor!

admin

FOX

3 Nisan 2016

Kalp Asla Unutmaz Başlıyor!

Fox TV ekranlarının yeni yayın döneminde yayınlanacak olan bir dizi daha resmi olarak belli oldu. Gelen yeni bilgilere göre henüz Fox TV ile tam olarak anlaşma sağlamayan ancak Fox TV kanalına yeşil ışık yakan Kalp Asla Unutmaz yapım ekibinin çok yakında Türk dizileri arasına heyecan dolu bir dizi daha ekleyeceği ortaya çıktı.

Avşar Film önderliğinde gerçekleştirilen yeni dizide Kaan Yıldırım ve güzelliği ile ünlü olan Hande Soral’ın yer alacağı kesinleşti. Ece Çeşmioğlu, Oğuz Peçe ve Hande Soral’ın yer alacağı dizinin yönetmen koltuğunda ise Nisan Akman yer alacak.

Nisan Ayının Ortasında Dizi Yayına Başlayacak

Nisan ayında yayınlanacağı söylenen Kalp Asla Unutmaz dizisinin Fox TV ekranlarına yeni bir soluk getireceği söyleniyor. Dizide yer alan Kaan Yıldırım’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ise dizinin bu ay ortasına doğru yayınlanacağını bizlere gösteriyor.

Yeni ve heyecan dolu senaryosu ile izleyenlerinin karşısına çıkacağı söylenen Kalp Asla Unutmaz dizisinin hikayesi ile ilgili bir bilgi ise şimdilik gündemde yer almıyor. Ancak dizinin birbirine kavuşamayan iki gencin büyük aşkını konu alacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz