Pelin Çift ile Gündem Ötesinde Bu Hafta Neler Var?

admin

TRT 1

2 Nisan 2016

Pelin Çift ile Gündem Ötesinde Bu Hafta Neler Var?

Her Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan Pelin Çift ile Gündem ötesi programında birbirinden ilginç konular masaya yatırılıyor. Gündemin dışında kalan derin konuların tartışıldığı programın yeni bölümünde bu hafta Osmanlı parçalanmaktayken nelerin kaybedildiği konuşulacak.

Osmanlı döneminin parçalandığı yıllarda yaşanan zulüm ve kargaşanın konuşulacağı Pelin Çift ile Gündem Ötesi programında aynı zamanda Türkler ve İslam üzerine hangi kötü oyunların oynandığı da konuşulacak.

Uzman Konuklar da Katılacak 

Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra saat 23:30’da ekranlara gelecek olan Pelin Çift ile Gündem Ötesi programında Osmanlı döneminin bilinmeyenleri ile birlikte aynı zamanda insanlığın en temel sorularından olan yaratılışa ait sırlar da tartışılacak. Din, semboller ve tarihi gerçeklerin tartışılacağı programda uzman konukların da katılımları ile büyük bir fikir alışverişi yapılacak.

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez programları arasında yerini almaya başlayan Pelin Çift ile Gündem Ötesi geçtiğimiz hafta işlediği konular ve uzman konukları ile sosyal medya platformlarının en fazla konuşulan programları arasında yer almıştı. Bu hafta gündeme gelecek olan konular ve uzman konuklar ile programın daha büyük bir başarı elde etmesi bekleniyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz