Evleneceksen Gel Son Bölümünde Neler Yaşandı?

3 Nisan 2016
Evleneceksen Gel Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Evleneceksen Gel programı izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümü ile Özlem ve İbrahim arasındaki ilişkinin perde arkasında yaşananları ortaya çıkartan programda sürpriz olaylar ortaya çıktı.

Gamze’ye beklenmedik bir şekilde talip olduğunu söyleyen İbrahim, izleyen herkesin tepkisini çekmeye başladı. İbrahim’in Gamze’e talip olması karşısında duygularına hakim olamayan Özlem ise söz hakkı isteyerek konuşmasını yapmaya başladı.

Özlem, İbrahim’i yalancı olduğu gerekçesiyle suçlayarak kendisinin de İbrahim tarafından uzun süre boyunca kandırıldığını dile getirdi. İbrahim’in sürekli olarak kendisini kandırmakta olduğunu söyleyen Özlem, İrem’i kıskandırabilmek için İbrahim’in kendisini kullandığını da itiraf etti.

İbrahim ile Özlem Arasındaki İpler Geriliyor

Duydukları karşısında şok geçiren İbrahim, kendisine yöneltilen bütün suçlamaları reddederek Özlem’in yalan konuştuğunu ve söylediklerinin herhangi bir aslı olmadığını açıkladı. İbrahim’in bütün sözleri yalanması ise Özlem’i çileden çıkartmaya yetti.

Hasan ile yeni bir ilişkiye doğru adım atmaya başlayan İrem ise Özlem’e İbrahim’in neler anlattığını sorarak ortalığın bir anda gerilmesine sebep oldu. Özlem, İbrahim tarafından söylenenleri canlı yayın yerine kuliste söylemek istediğini söyleyince İrem bu teklifi geri çevirerek canlı yayında konuşmak istediğini söyledi.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz