Kertenkele 60. Bölümde Hapisten Kaçış mı Var?

admin

Haberler

8 Nisan 2016

Kertenkele 60. Bölümde Hapisten Kaçış mı Var?

Kertenkele’nin yeni bölümünde bu hafta hem eğlenceli hem de duygu yüklü anlar yaşanacak. ATV ekranlarının büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Kertenkele’nin 60. bölüm fragmanında Kertenkele’nin hapisten kaçmaya çalıştığı ortaya çıkıyor. Hicabi’nin Gizem’i başka bir erkek ile yemekte görmesi ise kendisini kıskançlık krizi içerisinde bulmasına yol açar.

Sokrat tarafından oynanan büyük oyunun içerisine farkında olmadan giren Kertenkele, Ünsal’a yakalandıktan sonra tutuklanır. Fakat Kertenkele’nin hapiste kalmaya pek niyeti yoktur. Zehra ise diğer yandan Sokrat’a bıçağı verenleri yakalayabilmek için Kertenkele’ye yardım etmeye çalışır.

Gizem’in babasının Hicabi ve Gizem arasındaki olaylardan haberdar olması ise son derece sert bir çıkış yapmasına sebep olur. Hicabi’ye karşı iyi düşünceler beslemeyen Kara Kemal, bu evliliğin olmaması için elinden geleni yapacaktır.

Akıncı’nın kimliğini uzun süredir öğrenmek için uğraşan Kertenkele ise Akıncı’nın artık Hicabi’nin ta kendisi olduğu gerçeği ile yüzleşmek üzeredir. Fakat bu gerçeği öğrendikten sonra Akıncı’nın Hicabi olması durumu Kertenkele’nin hayatının daha da zorlaşmasına yol açacaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz