Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Değişiklik

admin

Star TV

28 Temmuz 2016

Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Değişiklik

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi hakkında gelen son haberler, dizinin adeta yeniden başlayacağını ve oyuncu kadrosunun tekrar yapılandırılacağını ortaya çıkarttı. Oyuncu ve yapım ekibinden sadece eski senaristinin kalacağı ve diziyi bu sezon yine Çağatay Tosun'un yöneteceği de gelen haberler arasında yer alıyor.

Uçankuş tarafından yayınlanan habere göre Nurgül Yeşilçay ile Canan Ergüder dizinin yeni oyuncu kadrosunda yer alacak. Kösem Sultan dizisine ‘Evet’ diyen ünlü oyuncular Star TV ekranlarında izleyenleri ile buluşacaklar. Aynı gün ve saatte Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni Halit Ergenç projesi ile dizinin arasında ise büyük bir rekabet olacağı söyleniyor.

Senaryo da Değişecek

Oyuncu kadrosunun neredeyse tamamen yenilenmesi ve yapım ekibinin de değişmesi ile birlikte dizinin senaryosunda da birtakım değişiklikler yapılacağı söyleniyor. Yeni bir dizi formuna kavuşacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'ın yeni bölümleri Perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin takipçileri ise bu değişikliklere şimdilik olumlu bakıyorlar. Fakat senaryonun gereğinden fazla değişmesinin büyük bir problem olacağını söylüyorlar. Yapımcılar eğer bu konu hakkında dikkatli davranmazlar ise izleyici kitlesinde büyük bir düşüşün yaşanmasına sebep olabilirler.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz