Kanal D’nin Yeni Dizisi Altınsoylar Başlıyor

admin

Kanal D

10 Eylül 2016

Kanal D’nin Yeni Dizisi Altınsoylar Başlıyor

03 Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen ve yönetmen koltuğunda Türkan Derya ile Murat Aksu’nun oturduğu yeni Kanal D dizisi Altınsoylar için geri sayım başladı. Serdar Oğuz tarafından senaryosu yazılan dizide Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Cihat Tamer, Birsen Dürülü ve Begüm Akkaya gibi isimler de yer alıyor.

Dizide yer alacak olan oyuncular dün ilk kez Beylerbeyi’ndeki bir köşkte yapılan çekimlerde kamera karşısına geçtiler. Çekimler esnasında köşkte hatıra fotoğrafları da çektiren oyuncular bu dizi projesinden fazlasıyla umutlu olduklarını dile getirdiler.

Uzun Soluklu Bir Proje Olacak

Kalabalık bir akşam yemeği yemek üzere köşkün bahçesinde toplanan dizi ekibi basın mensupları ile de sık sık samimi sohbetler içerisine girdiler. Kış sezonuna damga vuracağı düşünülen Altınsoylar dizisinin önümüzdeki ay Kanal D ekranlarında yayınlanacağı söyleniyor.

Uzun süredir kısa soluklu dizi projeleri ile karşımıza çıkan Kanal D ve 03 Medya yapım şirketinin bu kez daha uzun soluklu ve başarılı bir dizi projesi ile ekranlara geleceği düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde dizinin tanıtım fragmanları da yayınlanmaya başlayacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz