TV8 Ekranlarının Yeni Dizisi Zemheri

admin

FOX

24 Aralık 2015

TV8 Ekranlarının Yeni Dizisi Zemheri

Acun Ilıcalı tarafından geçtiğimiz yıl satın alınan TV8 kanalında yeni programlar ve diziler yayınlanmaya devam ediyor. Satın alınan günden beri sürekli bir hareketlilik yaşayan kanal daha önce Kaçak Gelinler ve Maral gibi diziler ile büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı.

Genellikle eğlence programları ile ön plana çıkmayı başaran TV8’de şu sıralar yeni bir dizinin daha yayına girmesi bekleniyor. Zemheri adlı dizi için uzun süredir girişimlerini sürdüren yapım ekipleri başrolleri belirleyebilmek için cast ajanslarına başvuruyorlardı. Castlardan elde edilen oyuncular ile birlikte ise dizi yakında başlayacak.

Kore’de ekranlarda yayınlanmakta olan bir dizinin Türk versiyonu olacak olan Zemheri, dünyanın en büyük yapım şirketi olarak tanınan ve önemli işlere imza atmayı başarmış olan Endemol tarafından düzenlenecek. Zemheri adlı dizinin senaryosu ise oldukça heyecanlı bir konuyu ele alıyor.

Oyuncu Kadrosu Henüz Belli Değil

Kore ekranlarında yayınlanan dizinin Türk uyarlaması olacak olan dizide genel olarak bir intikam konusu işlenecek. Hayatını kaybetmiş olan kardeşinin yerine geçerek, kardeşini öldürenlerden intikam almak isteyen bir ağabeyin yer alacağı dizide aksiyon dolu sahneler bizleri bekliyor olacak.

Zemheri dizisinde şimdilik rol alacak olan ünlü oyuncuların kimler olacağı ise bilinmiyor. Ancak Endemol adlı yapım şirketinin Türkiye’de ünlü olan isimlere teklifler sunmaya başladığı dedikoduları gündemde yer alıyor.

Benzer Haberler

Fatma 5 Ocak 2021

Sıhilı annem ıtenetlı olmasın televizyon da olsun

Yorum Yaz