Kara Kış Etkisini Gösterince Soluğu Uludağ’da Aldılar, Demet Akalın Yol Boyunca İfşalara Doyamadı!

Aleyna

Haberler

24 Ocak 2022

Kara Kış Etkisini Gösterince Soluğu Uludağ’da Aldılar, Demet Akalın Yol Boyunca İfşalara Doyamadı!

Pop müziğin sevilen isimlerinden Demet Akalın, Instagram’ın en konuşulan ve en çok eleştirilen isimlerinin başında geliyor. Sık sık sosyal medyada linçlenen, eleştirilere maruz kalan güzel şarkıcı artık kendisine gelen bu eleştirilere karşı kulağını kapatmayı öğrenmiş gibi duruyor. Kim ne derse desin bildiği yoldan şaşmayan Demet Akalın, bugün ailesiyle birlikte soluğu Uludağ’da aldı. Kış tatili için yola çıkan güzel şarkıcı, yol boyunca eşi Okan Kurt’u ve kızı Hira’yı ifşa etmeye doyamadı. Uludağ’a adım atar atmaz lüks kıyafetleriyle poz vermeyi ihmal etmeyen Demet Akalın, şıklığıyla ortalığı yakıp yıkmayı başardı!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinin arasında yer alıyor. Son olarak iki yakın arkadaşının yasak aşk iddiaları için söyledikleriyle gündeme gelen güzel şarkıcı, tüm bunların üzerine bir de Lerzan Mutlu’nun hedefine takılmış ve “mikser” ilan edilmişti. Normalde herkese yanıt vermekten geri durmayan Demet Akalın, Lerzan Mutlu’nun açık açık kendisini hedef alan sözlerine sessiz kalmış ve hiçbir yanıt vermemişti.

Demet Akalın’ın Dağ Çıkarması!

Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier’in yasak aşk iddiası için “Ben onları uyarmıştım” diyen Demet Akalın, sosyal medyayı karıştırmıştı ancak bu günler geride kaldı! Şimdilerde Gülşah Saraçoğlu ile arası bozulan güzel şarkıcı, İstanbul’da yağan yoğun kar yağışını fırsat bilerek ailesiyle birlikte soluğu Uludağ’da aldı. Uludağ’a Okan Kurt ve kızı Hira’yla beraber giden Demet Akalın, yol boyunca ailesinin ve özellikle de kızı Hira’nın eğlenceli yolculuğunu bizlerle paylaşmaktan geri durmadı.

Uludağ’da yakın arkadaşı Işın Karaca ile buluşan Demet Akalın, şıklığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bakalım Demet Akalın’dan ilerleyen günlerde nasıl gönderiler göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz